Відмінності між версіями «Кузьмич Олена Іванівна»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 4: Рядок 4:
[https://scholar.google.com.ua/citations?user=wzmbFx8AAAAJ&hl=uk]
[https://scholar.google.com.ua/citations?user=wzmbFx8AAAAJ&hl=uk]
== Загальні відомості про викладача ==
== Загальні відомості про викладача ==
У 2001 році закінчила з відзнакою Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «фізика» отримавши кваліфікацію «магістр фізики». У 2001 р. працювала інженером комп’ютерних систем у бібліотеці ВДУ імені Лесі Українки. З 2002 по 2005 р.р. працювала асистентом кафедри прикладної математики математичного факультету ВДУ імені Лесі Українки.
Ім’я: Кузьмич Олена Іванівна
У 2005 р. поступила в аспірантуру в Київський національний університет імені Тараса Шевченка на кафедру «Моделювання складних систем» і в 2008 р. успішно захистила дисертацію на тему, отримавши науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи. Брала участь у планових наукових дослідженнях кафедри моделювання складних систем факультету кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка в рамках науково-дослідної теми №01БФ015-05 “Розробка структурованих математичних та програмних технологій для моделювання, аналізу, оцінки та оптимізації складних систем” – державний номер реєстрації 0101U000968. Наукова робота виконувалася також за підтримки гранту “Обґрунтування та визначення технологічних та виробничих аспектів з питань створення сучасних транспортних систем (видів транспорту) на основі технологій явища надпровідної магнітної левітації у м. Києві” (державний номер реєстрації 0105U008151) та гранту державного фонду фундаментальних досліджень Міністерства освіти та науки України “Топологічні та метричні характеристики аттракторів динамічних систем, що породжуються еволюційними задачами” (державний номер реєстрації 01.07/00081 з 1 червня 2001 р. по 30 грудня 2005 р.).
 
З 2008 р. по 2009 р. працювала старшим викладачем кафедри прикладної математики ВНУ ім. Лесі Українки, а з 2009 р. – доцентом цієї ж кафедри.
Дата та місце народження: 9 червня 1979 р., м.Горохів, Волинської області.
Є членом оргкомітету міжнародної конференції в Києві. Проходила наукове стажування в університеті Масаріка м. Брно в рамках проекту Міністерства освіти Чеської республіки на постдокторантській позиції. Проводила наукові дослідження в межах виграного гранту «Національної стипендіальної програми Словацької республіки для підтримки мобільності студентів, аспірантів, викладачів університетів та наукових дослідників» в Жилінському університеті, природничому факультеті (м. Жиліно).
Місце проживання: м. Луцьк.
E-mail: kuzmych79@gmail.com
Місце роботи:
Кафедра національної безпеки, СНУ, доцент кафедри
Кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки ЛНТУ, доцент кафедри
Адреса: м. Луцьк.
 
Вчене звання: Доцент кафедри прикладної математики
Наукова ступінь: Кандидат фіз.-мат. наук
Спеціальність: математичне моделювання та обчислювальні  методи, 2008 р., м. Київ, Україна).
 
Освіта
2004-2007 - Київський національний універсистет ім. Тараса Шевченка (факультет кібернетики)
Аспірантура (кафедра «Моделювания складних систем»)
Специальність: Математичне моделювання та обчислювальні методи
1996-2001 - Волинський національний університет ім. Лесі Українки, фізичний факультет.
Спеціальність:  Магістр фізики (2001 р., м. Луцьк, Україна).
 
Знання іноземних мов: англійська (В2), французька (В1)
 
Професійний досвід: Науково-педагогічний досвід 13 років. Автор більше 70 наукових праць. Серед них - 40 статей, більшість з яких видані в іноземних виданнях. Автор 16 статей в виданнях, що індексуються в базі Scopus, близько 30 наукових праць видані по матеріалах конференцій в т.ч. міжнародних.


== Навчальна робота ==
== Навчальна робота ==

Версія за 16:39, 23 лютого 2020

Кузьмич.JPG

Scholar Google

[1]

Загальні відомості про викладача

Ім’я: Кузьмич Олена Іванівна

Дата та місце народження: 9 червня 1979 р., м.Горохів, Волинської області. Місце проживання: м. Луцьк. E-mail: kuzmych79@gmail.com Місце роботи: Кафедра національної безпеки, СНУ, доцент кафедри Кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки ЛНТУ, доцент кафедри Адреса: м. Луцьк.

Вчене звання: Доцент кафедри прикладної математики Наукова ступінь: Кандидат фіз.-мат. наук Спеціальність: математичне моделювання та обчислювальні методи, 2008 р., м. Київ, Україна).

Освіта

2004-2007 - Київський національний універсистет ім. Тараса Шевченка (факультет кібернетики)

Аспірантура (кафедра «Моделювания складних систем») Специальність: Математичне моделювання та обчислювальні методи 1996-2001 - Волинський національний університет ім. Лесі Українки, фізичний факультет. Спеціальність: Магістр фізики (2001 р., м. Луцьк, Україна).

Знання іноземних мов: англійська (В2), французька (В1)

Професійний досвід: Науково-педагогічний досвід 13 років. Автор більше 70 наукових праць. Серед них - 40 статей, більшість з яких видані в іноземних виданнях. Автор 16 статей в виданнях, що індексуються в базі Scopus, близько 30 наукових праць видані по матеріалах конференцій в т.ч. міжнародних.

Навчальна робота

  • Об`єктно-зорієнтований аналіз та проектування
  • Розподілені інформаційно-аналітичні системи
  • Сучасні технології програмування
  • Сучасні Веб-технології в прикладних застосуваннях
  • Вибрані питання комп’ютерної інженерії та методика їх вивчення у ВНЗ

Наукова та організаційна діяльність

Доцент кафедри прикладної математики та інформатики

Кандидат фізико-математичних наук

Тема кандидатської дисертації

"Стійкість логіко-динамічних систем з часовим перемиканням» за спеціальністю «математичне моделювання та обчислювальні методи"

Основні публікації

Автор навчального посібника з грифом МОН України, двох методичних видань та понад 40 наукових праць. Публікації стосуються проблем стійкості динаміки гібридних систем, які описуються звичайними диференціальними рівняннями, функціонально-диференціальними рівняннями і різницевими рівняннями, а також проблем їх оптимізації. Досліджує стійкість логіко-динамічних гібридних систем з використанням другого методу Ляпунова, та оцінки збіжності таких систем.

Нагороди та відзнаки

Контакти