Відмінності між версіями «Ліпич Любов Григорівна»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(1)
(1)
Рядок 36: Рядок 36:


3. Л.Г. Ліпич, Т.В.Глубіцьку, О.В. Товстенюк «Формування та розвиток еколого-економічної системи підприємства» монографія:  – Луцьк: Вежа-Друк, 2015. – 228с.
3. Л.Г. Ліпич, Т.В.Глубіцьку, О.В. Товстенюк «Формування та розвиток еколого-економічної системи підприємства» монографія:  – Луцьк: Вежа-Друк, 2015. – 228с.
4. КушнірМ.А.ЛіпичЛ.Г.СторонянськаІ.З.Поведінкове ціноутворення на фондовому ринку: монографія / М.А.Кушнір,Л.Г.Ліпич, І.З.Сторонянська. – Луцьк : Вежа-Друк, 2017. – 200с.
5. Процесне та соціально-компетентне управління інноваційним розвитком підприємницьких систем:монографія/за наук.ред.д-ра екон.наук,проф..О.М.Полінкевич.- Луцьк:Вежа-Друк,2017. -368с.


== Підручники та навчальні посібники ==
== Підручники та навчальні посібники ==

Версія за 10:35, 2 березня 2020

ЛіпичЛГ.jpg

43025, м. Луцьк, вул. Винниченка 28, корпус G, III поверх, каб. G-301, телефон: +38(0332)248978, e-mail: Lipych.Liubov@eenu.edu.ua

Декан факультету економіки та управління, доктор економічних наук, професор.

Scopus Author ID: 36069569400[1]

Web of Science ResearcherID G-2344-2018[2]

ORCID iD https://orcid.org/0000-0002-9059-7271

Профіль в Google Scholar[3]

Коло наукових інтересів:

Нагороди, відзнаки, грантові програми: грамота СНУ ім. Лесі Українки, обласного управління освіти, облдержадміністрації, обласної ради Волинської області, грамота та значок “Відмінник освіти” Міністерства освіти і науки України, цінний подарунок Верховної Ради та Почесна Грамота Прем’єр Міністра України та Верховної Ради України.

Біографія

Ліпич Любов Григорівна народилася в м. Берестечку Волинської області. Свій шлях в економіку почала торувати у Львівському ордена Леніна політехнічному інституті ім. Ленінського комсомолу, який закінчила з відзнакою отримавши кваліфікацію “Інженер-економіст”. Розпочала свою трудову діяльність на посаді економіста-нормувальника підприємства “Термоприлад” м. Львова. Потім була переведена на роботу у Волинську обласну планову комісію.

На педагогічній ниві Любов Григорівна працює, починаючи з 1983 року. У 1986 році захистила кандидатську дисертацію, у 1991 році отримала вчене звання доцента. Після захисту докторської дисертації у 2004 році в 2005 році отримала звання професора. З-під пера науковця вийшло близько 300 наукових та науково-методичних праць, серед яких 18 монографій та навчальних посібників (у тому числі 2 одноосібні монографії та 6 навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України). Професор Л. Г. Ліпич здійснює наукове керівництво аспірантами і здобувачами (під її керівництвом захищено близько 20 дисертацій), керує написанням магістерських і випускних робіт.

З 2005 року є членом спеціалізованих рад із захисту докторських та кандидатських дисертацій з економіки у Національному університеті “Львівська політехніка” та головою ради у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

З 2008 року декан економічного факультету ВНУ ім. Лесі Українки, а з вересня 2016 року факультету економіки та управління Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Л.Г. Ліпич очолює редколегію Економічного часопису СНУ та є членом редколегії "Наукових нотаток" Вищої школи економіки та інновацій (м.Люблін, Польша). Крім того приймає активну участь в організації і проведенні щорічних конференцій у СНУ ім. Лесі Українки та республіканських олімпіад з економіки серед школярів і студентів; рецензує автореферати докторських і кандидатських дисертацій, монографії та навчальні посібники, приймає участь у міжнародних та республіканських конференціях; з 2016 року секретар бюджетної комісії Волинської обласної ради.

Публікації у наукометричній базі даних SciVerse Scopus та/або Web of Science Core Collection

Монографії

1. Формування системи управління доходами та витратами домогосподарств : монографія / Ліпич Л. Г., Івашко О. А., Мостенець С. В. – Луцьк : Вежа-Друк, 2014. – 196 с.

2. Ліпич Л.Г., Цимбалюк І.О., Чорнуха І.В. Формування стратегії розвитку будівельного підприємства в умовах інвестиційної конкуренції: монографія: – Луцьк: Вежа-Друк, 2015. – 228с.

3. Л.Г. Ліпич, Т.В.Глубіцьку, О.В. Товстенюк «Формування та розвиток еколого-економічної системи підприємства» монографія: – Луцьк: Вежа-Друк, 2015. – 228с.

4. КушнірМ.А.ЛіпичЛ.Г.СторонянськаІ.З.Поведінкове ціноутворення на фондовому ринку: монографія / М.А.Кушнір,Л.Г.Ліпич, І.З.Сторонянська. – Луцьк : Вежа-Друк, 2017. – 200с.

5. Процесне та соціально-компетентне управління інноваційним розвитком підприємницьких систем:монографія/за наук.ред.д-ра екон.наук,проф..О.М.Полінкевич.- Луцьк:Вежа-Друк,2017. -368с.

Підручники та навчальні посібники

Публікації у виданнях що входять до переліку фахових видань України

Робочі програми

Навчально-методичні праці