Відмінності між версіями «Графіки відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Не показана 51 проміжна версія 2 користувачів) | |||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
*'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2024-2025 н.р. (ст.лаб. Марчук Н.А.)'''''</big> | ||
''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''№''' | |||
|'''Група''' | |||
|'''Дисципліна''' | |||
|'''Викладач''' | |||
|'''Ауд.''' | |||
|'''День і час відпрацювання''' | |||
|- | |||
|1 | |||
| Біо-41ф | |||
| Доклінічна діагностика біологічних систем | |||
|Качинська Т. В. | |||
| 706 | |||
| Вівторок 11.00 – 12.00 | |||
|- | |||
|2 | |||
|3Біо,ЛД, БЗЛ | |||
| Імунологія | |||
| Поручинська Т. Ф. | |||
| 706 | |||
| Понеділок 13.00-14.00 | |||
|- | |||
|3 | |||
| Міжфак. | |||
|Анатомія, фізіологія, патологія дітей з основами генетики | |||
|Качинська Т. В. | |||
| 706 | |||
| Середа 13.00-14.00 | |||
|- | |||
|4 | |||
| Біо-41з | |||
|Основи ендокринології та обмін речовин | |||
| Поручинський А. І. | |||
| 706 | |||
|Понеділок 14.00-15.00 | |||
|- | |||
|5 | |||
| 3Біо,ЛД42з | |||
|Основи паталогічної фізіології | |||
|Коржик О.В., Моренко А. Г.; | |||
| 706 | |||
|Понеділок 15.00-16.00 | |||
|- | |||
|6 | |||
|ЛД-52М | |||
|Сучасні діагностичні методи у сфері біологічних досліджень | |||
|Качинська Т. В. | |||
|706 | |||
|Вівторок 14.00-15.00 | |||
|- | |||
|7 | |||
| Медм/с28 ,Медм/с29 | |||
| Фізіологія | |||
| Моренко А. Г.; Поручинський А. І., Качинська Т. В | |||
| 706 | |||
| Четвер14.00-15.00 | |||
|- | |||
|8 | |||
|Біо-51 | |||
|Регуляторні системи організму людини | |||
|Поручинський А. І.,Поручинська Т. Ф. | |||
|706 | |||
|Четвер 15.00-16.00 | |||
|- | |||
|9 | |||
|3БЗЛ | |||
|Основи здоров`я та методика його навчання | |||
|Дмитроца О. Р. | |||
|706 | |||
|П’ятниця 11.00-12.00 | |||
|- | |||
|10 | |||
| | |||
|Механізми вродженого та набутого імунітету | |||
|Поручинська Т. Ф. | |||
|706 | |||
|Вівторок 13.00 – 14.00 | |||
|- | |||
|11 | |||
|3Біо, Біо41з | |||
|Фізіологія травлення з основами раціонального харчування | |||
| Козачук Н. О. | |||
|706 | |||
|Середа 15.00-16.00 | |||
|- | |||
|12 | |||
|3Біо, 4 Біо | |||
|Психофізіологія людини | |||
|Козачук Н. О. | |||
|706 | |||
|Понеділок 11.00 – 12.00 | |||
|- | |||
|13 | |||
|ЛД-33 з,Лд42з | |||
|Біологічні основи раціонального харчування | |||
|Козачук Н.О. | |||
|706 | |||
|Середа 11.00 – 12.00 | |||
|- | |||
|14 | |||
|3Біо,БЗЛ,ПН,ЛД,Міжфак. | |||
|Фізіологія людини і тварин | |||
|Моренко А. Г.;Козачук Н.О.,Мотузюк О. П. ,Качинська Т.В. | |||
|706 | |||
|Вівторок 14.00-15.00 | |||
|- | |||
|} | |||
*Відпрацювання пропущених навчальних занять на | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2022-2023 н.р. (ст. лаб. Панкевич В.З..)'''''</big> | ||
''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''№''' | |||
|'''Група''' | |||
|'''Дисципліна''' | |||
|'''Викладач''' | |||
|'''Ауд.''' | |||
|'''День і час відпрацювання''' | |||
|- | |||
|1 | |||
| 1БЗЛ+ПН | |||
| Безпека життєдіяльності з основами охорони праці | |||
| Мотузюк О. П. | |||
| С – 7 | |||
| Понеділк 13.00 – 14.00 | |||
|- | |||
|2 | |||
|3 Біо,ЛД | |||
| Біофізика | |||
| Абрамчук О. М. | |||
| С – 7 | |||
| Понеділок 14.00 – 15.00 | |||
|- | |||
|3 | |||
| Фарм-15 | |||
|Біологічна фізика з фізичними методами аналізу | |||
| Абрамчук О. М. | |||
| С – 7 | |||
| Понеділок 15.00 – 16.00 | |||
|- | |||
|4 | |||
|1Біо,ЛД | |||
| Вступ до фаху з основами охорони праці''' | |||
| Мотузюк О. П. | |||
| С – 7 | |||
| Вівторок 13.00 – 14.00 | |||
|- | |||
|5 | |||
|ЛД-32 | |||
| Лабораторна справа | |||
| Мотузюк О. П. | |||
| С – 7 | |||
| Вівторок 14.00 – 15.00 | |||
|- | |||
|6 | |||
|Мед-18 | |||
| Медична та біологічна фізика | |||
| Абрамчук О. М. | |||
| С – 7 | |||
| Вівторок 15.00 – 16.00 | |||
|- | |||
|7 | |||
|3Біо, БЗЛ | |||
|Молекулярна біологія | |||
|Абрамчук О. М. | |||
| С – 7 | |||
|П’ятниця 13.00 – 14.00 | |||
|- | |||
|8 | |||
|1ЛД | |||
|Основи лабораторної справи | |||
| Мотузюк О. П. | |||
| С – 7 | |||
|П’ятниця 14.00 – 15.00 | |||
|- | |||
|9 | |||
|Біо | |||
| Фізіологія, гігієна та охорона праці | |||
| Мотузюк О. П. | |||
| С – 7 | |||
|П’ятниця 15.00 – 16.00 | |||
|- | |||
|10 | |||
|Магістри 2 курс | |||
| Математичне моделювання в біології та медицині | |||
| Журавльов О.А. | |||
| С – 7 | |||
| П’ятниця 13:00–14.00 | |||
|- | |||
|11 | |||
|ЛД-52,ЛД-62 | |||
|Організація лабораторної роботи | |||
|Мотузюк О. П. | |||
|С – 7 | |||
|Вівторок 11:00–12:00 | |||
|- | |||
|12 | |||
| | |||
|Техніка гістологічних робіт та електронна мікроскопія | |||
|Мотузюк О. П. | |||
|С – 7 | |||
|Середа 13.00-14.00 | |||
|- | |||
|13 | |||
|ЛД м/с 33з,ЛД42 | |||
|Хронобіологія | |||
|Кузнєцов І. П. | |||
|С – 7 | |||
|Четвер 14.00-15.00 | |||
|- | |||
|13 | |||
|3Біо, 2ЛГ | |||
|Радіобіологія | |||
|Журавльов О.А.,Кузнєцов І.П. | |||
|С – 7 | |||
|Четвер 15.00-16.00 | |||
|- | |||
|} | |||
''' | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2022-2023 н.р. (ст. лаб. Марчук Н. А.)'''''</big> | ||
''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''№''' | |||
|'''Група''' | |||
|'''Дисципліна''' | |||
|'''Викладач''' | |||
|'''Ауд.''' | |||
|'''День і час відпрацювання''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Магістри 2 курс | |||
|Математичне моделювання в біології та медицині | |||
|Журавльов О.А. | |||
|706 | |||
|П’ятниця 13:00–14.00 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Міжфак. | |||
|Фізіологічні основи фізичного та психічного здоров’я | |||
|Дмитроца О. Р. | |||
|706 | |||
|Вівторок 11:00–12:00 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Пс-11 ;Пп-12 | |||
|Біологія людини | |||
|Поручинська Т.Ф., Журавльов О.А. | |||
|706 | |||
|Понеділок 11:00–12:00 | |||
|- | |||
|4 | |||
|ДО 1курс | |||
|Вікова фізіологія з основами валеології | |||
|Коржик О. В. | |||
|706 | |||
|Середа 13:00–14:00 | |||
|- | |||
|5 | |||
|Магістри 2 курс | |||
|Біологія у всесвітньому просторі | |||
|Коцан І. Я.; | |||
|706 | |||
|Четвер 13:00–14:00 | |||
|- | |||
|6 | |||
|ЛД м/с33з | |||
|Гігієна, екологія та гігієнічна експертиза | |||
|Коржик О. В. | |||
|706 | |||
|Понеділок 14.00 – 15.00 | |||
|- | |||
|7 | |||
|Медм/с28, Мед29 | |||
|Основи діагностики функціональних систем | |||
|Коржик О. В. | |||
|706 | |||
|Вівторок 13.00 – 14.00 | |||
|- | |||
|8 | |||
|4.Біо,БЗЛ | |||
|Екологічна фізіологія | |||
|Поручинська Т. Ф. | |||
|706 | |||
|Середа 14:00–15:00 | |||
|- | |||
|9 | |||
|ПН35О | |||
|Валеологія | |||
|Коцан І.Я. | |||
|706 | |||
|Четвер 11:00–12:00 | |||
|- | |||
|10 | |||
|міжфак | |||
|Вікова фізіологія з основами гігієни | |||
|Дмитроца О. Р.,Коржик О.В. | |||
|706 | |||
|Четвер 11:00–12:00 | |||
|- | |||
|11 | |||
|3Біо,ЛД | |||
|Основи здорового способу життя | |||
|Журавльов О. А. | |||
|706 | |||
|Середа 15:00–16:00 | |||
|- | |||
|12 | |||
|БЗЛ-53М | |||
|Педагогічна валеологія | |||
|Коцан І. Я.; | |||
|706 | |||
|П’ятниця 13:00–14.00 | |||
|- | |||
|13 | |||
|3Біо,БЗЛ,ПН,ЛД,Міжфак. | |||
|Фізіологія людини і тварин | |||
|Моренко А. Г.;Козачук Н.О.; Мотузюк О. П.;Качинська Т.В. | |||
|706 | |||
|Вівторок 14.00 – 15.00 | |||
|- | |||
|14 | |||
|Біо | |||
|Фізіологія сенсорних систем | |||
|Козачук Н. О. | |||
|706 | |||
|Понеділок 11.00-12.00 | |||
|- | |||
|} |
Поточна версія на 10:36, 16 липня 2024
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2024-2025 н.р. (ст.лаб. Марчук Н.А.)
№ | Група | Дисципліна | Викладач | Ауд. | День і час відпрацювання |
1 | Біо-41ф | Доклінічна діагностика біологічних систем | Качинська Т. В. | 706 | Вівторок 11.00 – 12.00 |
2 | 3Біо,ЛД, БЗЛ | Імунологія | Поручинська Т. Ф. | 706 | Понеділок 13.00-14.00 |
3 | Міжфак. | Анатомія, фізіологія, патологія дітей з основами генетики | Качинська Т. В. | 706 | Середа 13.00-14.00 |
4 | Біо-41з | Основи ендокринології та обмін речовин | Поручинський А. І. | 706 | Понеділок 14.00-15.00 |
5 | 3Біо,ЛД42з | Основи паталогічної фізіології | Коржик О.В., Моренко А. Г.; | 706 | Понеділок 15.00-16.00 |
6 | ЛД-52М | Сучасні діагностичні методи у сфері біологічних досліджень | Качинська Т. В. | 706 | Вівторок 14.00-15.00 |
7 | Медм/с28 ,Медм/с29 | Фізіологія | Моренко А. Г.; Поручинський А. І., Качинська Т. В | 706 | Четвер14.00-15.00 |
8 | Біо-51 | Регуляторні системи організму людини | Поручинський А. І.,Поручинська Т. Ф. | 706 | Четвер 15.00-16.00 |
9 | 3БЗЛ | Основи здоров`я та методика його навчання | Дмитроца О. Р. | 706 | П’ятниця 11.00-12.00 |
10 | Механізми вродженого та набутого імунітету | Поручинська Т. Ф. | 706 | Вівторок 13.00 – 14.00 | |
11 | 3Біо, Біо41з | Фізіологія травлення з основами раціонального харчування | Козачук Н. О. | 706 | Середа 15.00-16.00 |
12 | 3Біо, 4 Біо | Психофізіологія людини | Козачук Н. О. | 706 | Понеділок 11.00 – 12.00 |
13 | ЛД-33 з,Лд42з | Біологічні основи раціонального харчування | Козачук Н.О. | 706 | Середа 11.00 – 12.00 |
14 | 3Біо,БЗЛ,ПН,ЛД,Міжфак. | Фізіологія людини і тварин | Моренко А. Г.;Козачук Н.О.,Мотузюк О. П. ,Качинська Т.В. | 706 | Вівторок 14.00-15.00 |
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2022-2023 н.р. (ст. лаб. Панкевич В.З..)
№ | Група | Дисципліна | Викладач | Ауд. | День і час відпрацювання |
1 | 1БЗЛ+ПН | Безпека життєдіяльності з основами охорони праці | Мотузюк О. П. | С – 7 | Понеділк 13.00 – 14.00 |
2 | 3 Біо,ЛД | Біофізика | Абрамчук О. М. | С – 7 | Понеділок 14.00 – 15.00 |
3 | Фарм-15 | Біологічна фізика з фізичними методами аналізу | Абрамчук О. М. | С – 7 | Понеділок 15.00 – 16.00 |
4 | 1Біо,ЛД | Вступ до фаху з основами охорони праці | Мотузюк О. П. | С – 7 | Вівторок 13.00 – 14.00 |
5 | ЛД-32 | Лабораторна справа | Мотузюк О. П. | С – 7 | Вівторок 14.00 – 15.00 |
6 | Мед-18 | Медична та біологічна фізика | Абрамчук О. М. | С – 7 | Вівторок 15.00 – 16.00 |
7 | 3Біо, БЗЛ | Молекулярна біологія | Абрамчук О. М. | С – 7 | П’ятниця 13.00 – 14.00 |
8 | 1ЛД | Основи лабораторної справи | Мотузюк О. П. | С – 7 | П’ятниця 14.00 – 15.00 |
9 | Біо | Фізіологія, гігієна та охорона праці | Мотузюк О. П. | С – 7 | П’ятниця 15.00 – 16.00 |
10 | Магістри 2 курс | Математичне моделювання в біології та медицині | Журавльов О.А. | С – 7 | П’ятниця 13:00–14.00 |
11 | ЛД-52,ЛД-62 | Організація лабораторної роботи | Мотузюк О. П. | С – 7 | Вівторок 11:00–12:00 |
12 | Техніка гістологічних робіт та електронна мікроскопія | Мотузюк О. П. | С – 7 | Середа 13.00-14.00 | |
13 | ЛД м/с 33з,ЛД42 | Хронобіологія | Кузнєцов І. П. | С – 7 | Четвер 14.00-15.00 |
13 | 3Біо, 2ЛГ | Радіобіологія | Журавльов О.А.,Кузнєцов І.П. | С – 7 | Четвер 15.00-16.00 |
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2022-2023 н.р. (ст. лаб. Марчук Н. А.)
№ | Група | Дисципліна | Викладач | Ауд. | День і час відпрацювання |
1 | Магістри 2 курс | Математичне моделювання в біології та медицині | Журавльов О.А. | 706 | П’ятниця 13:00–14.00 |
2 | Міжфак. | Фізіологічні основи фізичного та психічного здоров’я | Дмитроца О. Р. | 706 | Вівторок 11:00–12:00 |
3 | Пс-11 ;Пп-12 | Біологія людини | Поручинська Т.Ф., Журавльов О.А. | 706 | Понеділок 11:00–12:00 |
4 | ДО 1курс | Вікова фізіологія з основами валеології | Коржик О. В. | 706 | Середа 13:00–14:00 |
5 | Магістри 2 курс | Біологія у всесвітньому просторі | Коцан І. Я.; | 706 | Четвер 13:00–14:00 |
6 | ЛД м/с33з | Гігієна, екологія та гігієнічна експертиза | Коржик О. В. | 706 | Понеділок 14.00 – 15.00 |
7 | Медм/с28, Мед29 | Основи діагностики функціональних систем | Коржик О. В. | 706 | Вівторок 13.00 – 14.00 |
8 | 4.Біо,БЗЛ | Екологічна фізіологія | Поручинська Т. Ф. | 706 | Середа 14:00–15:00 |
9 | ПН35О | Валеологія | Коцан І.Я. | 706 | Четвер 11:00–12:00 |
10 | міжфак | Вікова фізіологія з основами гігієни | Дмитроца О. Р.,Коржик О.В. | 706 | Четвер 11:00–12:00 |
11 | 3Біо,ЛД | Основи здорового способу життя | Журавльов О. А. | 706 | Середа 15:00–16:00 |
12 | БЗЛ-53М | Педагогічна валеологія | Коцан І. Я.; | 706 | П’ятниця 13:00–14.00 |
13 | 3Біо,БЗЛ,ПН,ЛД,Міжфак. | Фізіологія людини і тварин | Моренко А. Г.;Козачук Н.О.; Мотузюк О. П.;Качинська Т.В. | 706 | Вівторок 14.00 – 15.00 |
14 | Біо | Фізіологія сенсорних систем | Козачук Н. О. | 706 | Понеділок 11.00-12.00 |