Відмінності між версіями «12 листопада 2020 в рамках Тижня факультету біології і лісового господарства відбулася публічна лекція.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 288: | Рядок 288: | ||
|Протягом року | |Протягом року | ||
|- | |- | ||
|} | |||
* <big>'''План роботи навчально-наукової лабораторії вікової нейрофізіології кафедри фізіології людини і тварин на 2020-2021 н. р.'''</big> | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''''№''''' | |||
|'''''Зміст роботи''''' | |||
|'''''Виконавці''''' | |||
|'''''Термін виконання''''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Проведення інструктажу з правил техніки безпеки під час роботи у лабораторії. | |||
|О. В. Коржик | |||
|Вересень 2019 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Проведення лабораторних і практичних занять за тематикою роботи лабораторії. | |||
| Викладачі кафедри | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|3 | |||
|Аналіз отриманих даних дисертаційних досліджень на тему: «Електрична активність головного мозку людини в умовах переключення моторних програм різних мануальних рухів». | |||
| О. В. Коржик | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|4 | |||
|Проведення науково-дослідницької роботи викладачами та співробітниками кафедри. | |||
|Професорсько-викладацький склад кафедри, співробітники кафедри | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|5 | |||
|Проведення студентами наукових досліджень та отримання теоретичних відомостей для написання і захисту курсових, бакалаврських і магістерських робіт з профільних тем роботи навчально-наукової лабораторії. | |||
| Наукові керівники, студенти | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|6 | |||
|Забезпечення науково-дослідної роботи студентів-біологів. | |||
|О. В. Коржик,викладачі кафедри | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|7 | |||
|Виконання експериментальної частини науково-дослідних робіт учасниками проблемних груп. | |||
| Керівники груп, студенти | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|8 | |||
|Проведення практичних занять з учнями МАН, секцій «Медицина», «Біологія людини» постановка, виконання та аналіз експериментальної частини науково-дослідних робіт. | |||
| Керівники секції, учні МАН | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|9 | |||
|Проведення консультацій для студентів, які працюють над науковою роботою на базі лабораторії . | |||
| О. В. Коржик, викладачі кафедри | |||
|Згідно графіку | |||
|- | |||
|10 | |||
|Проведення профілактики обладнання лабораторії. | |||
| О. В. Коржик | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|11 | |||
|Забезпечення можливості та умов для самостійної підготовки студентів. | |||
|О. В. Коржик | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|12 | |||
|Проведення відпрацювань пропущених практичних/лабораторних занять з профільних тем роботи навчально-наукової лабораторії. | |||
|О. В. Коржик | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|13 | |||
|Підготовка матеріалів для участі в конференціях, з’їздах, симпозіумах з наукових проблем, що досліджуються в лабораторії. | |||
|О. В. Коржик,викладачі кафедри | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|14 | |||
|Підготовка дослідницьких статей для їх розміщення в наукових фахових виданнях та виданнях, що індексуються в наукометричних базах даних Web of Science та Scopus. | |||
| О. В. Коржик, викладачі кафедри | |||
|Згідно графіку | |||
|- | |||
|10 | |||
|Проведення профілактики обладнання лабораторії. | |||
|О. В. Коржик,викладачі кафедри | |||
|Протягом року | |||
|} | |} |