Відмінності між версіями «Сур’як Алла Володмимирівна»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Андрій (обговорення | внесок) (1) |
Андрій (обговорення | внесок) (1) |
||
Рядок 229: | Рядок 229: | ||
| B1 | | B1 | ||
| B1 | | B1 | ||
|- | |||
| Polish | | Polish | ||
| B1 | | B1 |