Відмінності між версіями «Cтудентська рада географічного факультету»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Hockins (обговорення | внесок) |
Hockins (обговорення | внесок) |
||
Рядок 13: | Рядок 13: | ||
* моніторинг якості освіти на географічному факультеті. | * моніторинг якості освіти на географічному факультеті. | ||
== Склад Студентської ради географічного факультету == | == Склад Студентської ради географічного факультету == | ||
До складу Студентської Ради географічного факультету входять: голова Студентської Ради географічного факультету, заступник голови, секретар, старости академічних груп, студентський актив, голова Наукового товариства студентів та аспірантів факультету, представники аспірантів та докторантів. | До складу Студентської Ради географічного факультету входять: голова Студентської Ради географічного факультету, заступник голови, секретар, старости академічних груп, студентський актив, голова Наукового товариства студентів та аспірантів факультету, представники аспірантів та докторантів. | ||
Голова Студентської Ради географічного факультету – | Голова Студентської Ради географічного факультету – Петрик Арсентій (Гео-33О), заступник голови Студентської Ради – Ляховський Дмитро (Гео-33О), заступник голови Студентської ради по інформаційній політиці - Шадура Роман (Гео-33О). Секретар Студентської Ради – (Гео-44О). | ||
== | |||
Старости академічних груп == | == Старости академічних груп == | ||
{| class="wikitable" border="1" | {| class="wikitable" border="1" | ||
|+ Старости академічних груп | |+ Старости академічних груп | ||
Рядок 23: | Рядок 23: | ||
! Академічна група | ! Академічна група | ||
|- | |- | ||
|Гео-11 || Алейник Олена Олександрівна | |||
|- | |- | ||
|Гідр-12 || Костюченко Микола Олександрович | |||
|- | |- | ||
|Гео-13О || Капітула Наталія Іванівна | |||
|- | |- | ||
| | |Гео-14О || Шелест Тетяна Олександрівна | ||
|- | |- | ||
| | |Земл-15 || Ткачук Юлія Олександрівна | ||
|- | |- | ||
|Гот-16 || Джереджа Давид Володимирович | |||
|- | |- | ||
|Тур-17 || Мельничук Христина Олегівна | |||
|- | |- | ||
|Гео-18м/с || Стельмащук Оксана Олександрівна | |||
|- | |- | ||
|Гео-21 || Бондар Каріна Володимирівна | |||
|- | |- | ||
|Гідр-22 || Свиріпа Зоряна Сергіївна | |||
|- | |- | ||
|Гео-23О || Лук’янова Ганна Віталіївна | |||
|- | |- | ||
|Земл-24 || Кревська Іванна Юріївна | |||
|- | |- | ||
|Гот-25 || Демчук Ольга Андріївна | |||
|- | |- | ||
| | |Гот-26 || Янюк Людмила Миколаївна | ||
|- | |- | ||
| | |Тур-27 || Єфімова Діана Петрівна | ||
|- | |- | ||
| | |Гео-28м/с || Симонович Ольга Олександрівна | ||
|- | |- | ||
| | |Гео-31 || Василюк Артем Олександрович | ||
|- | |- | ||
| | |Гідр-32 || Никонюк Уляна Сергіївна | ||
|- | |- | ||
| | |Гео-33О || Мілінчук Вікторія Василівна | ||
|- | |- | ||
| | |Земл-34 || Жовнір Ангеліна Олександрівна | ||
|- | |- | ||
| | |Гот-35 || Михалевський Павло Сергійович | ||
|- | |- | ||
| | |Тур-36 || Музика Дарія Олександрівна | ||
|- | |- | ||
|Гео (фг)- 41 || Рудчик Анастасія Леонідівна | |||
|- | |- | ||
|Гео (ексг)-42 || Бігун Яна Іванівна | |||
|- | |- | ||
| | |Гео-43 || Шевчук Олена Сергіївна | ||
|- | |- | ||
| | |Гео-44О || Герман Віра Василівна | ||
|- | |- | ||
| | |Земл-45 || Волошин Роман Юрійович | ||
|- | |- | ||
|Гот-46 || Рудик Анастасія Олександрівна | |||
|- | |- | ||
| | |Тур-47 || Гадзінська Ярина Андріївна | ||
|- | |- | ||
| | |Гео-51МО || Петрук Марія Євгенівна | ||
|- | |- | ||
| | |Гідр-52М || Горбач Вікторія Віталіївна | ||
|- | |- | ||
| | |Земл-53М || Пінкевич Максим Віталійович | ||
|- | |- | ||
| | |Гот-54М || Юскевич-Красковська Моніка Олегівна | ||
|- | |- | ||
| | |Тур-55М || Глушко Світлана Валеріївна | ||
|- | |- | ||
| | |ЕкСг-61М || Недбайло Денис Русланович | ||
|- | |- | ||
| | |Гео-62М || Фенко Вікторія Олегівна | ||
|- | |- | ||
| | |ЕкСГ-63МО || Бондарєва Юлія Олександрівна | ||
|- | |- | ||
| | |Земл-64М || Строчик Оксана Юріївна | ||
|- | |- | ||
| | |Гот-65М || Клим’юк Юлія Олегівна | ||
|- | |- | ||
| | |Тур-66М || Дробецька Влада Сергіївна | ||
|} | |} | ||
== Студентський актив географічного факультету == | == Студентський актив географічного факультету == | ||
{| class="wikitable" border="1" | {| class="wikitable" border="1" | ||
Рядок 110: | Рядок 110: | ||
! Прізвище, ім'я та по-батькові | ! Прізвище, ім'я та по-батькові | ||
! Академічна група | ! Академічна група | ||
|- | |||
|Мілінчук Вікторія || Гео-33О | |||
|- | |||
|Пилипчук Людмила || Гео-33О | |||
|- | |||
|Ляховський Дмитро || Гео-33О | |||
|- | |||
|Шадура Роман || Гео-33О | |||
|- | |||
|Петрик Арсентій || Гео-33О | |||
|- | |||
|Ващук Катерина || Гео-44О | |||
|- | |||
|Герман Віра || Гео-44О | |||
|- | |||
|Горбач Вікторія || Гідр-52М | |||
|- | |||
|Познанська Юлія || Гео-23О | |||
|- | |||
|Савчук Анна || Гео-23О | |||
|- | |||
|Шовкович Аліна || Гео-23О | |||
|- | |||
|Кидун Іванна || Гео-23О | |||
|- | |||
|Никонюк Уляна || Гідр-32 | |||
|- | |||
|Алейник Олена || Гео-11 | |||
|- | |||
|Михалюк Анастасія || Гео-11 | |||
|- | |||
|Перевозник Анастасія || Гео-11 | |||
|- | |||
|Костюченко Микола || Гідр-12 | |||
|- | |||
|Адамчук Максим || Гідр-12 | |||
|- | |||
|Варава Алла || Гот-35 | |||
|- | |||
|Павлюк Сергій || Земл-34 | |||
|- | |||
|Скакун Ангеліна || Земл-15 | |||
|- | |||
|Плескун Ангеліна || Гео-31 | |||
|- | |||
|Семенюк Аліна || Гео-31 | |||
|- | |||
|Петрук Марія || Гео-51М | |||
|- | |||
|- | |- | ||
|Третякова Софія || Гот-16 | |Третякова Софія || Гот-16 | ||
Рядок 141: | Рядок 193: | ||
== Контакти == | == Контакти == | ||
Голова студентської ради географічного факультету – | Голова студентської ради географічного факультету – Петрик Арсентій, +380993727422 , arsenpetryk.ua@gmail.com | ||
+ | Заступник голови – Ляховський Дмитро, +380954591496 , dima.lyakhovsky.fcsd@gmail.com | ||
Заступник голови по інформаційній політиці – Шадура Роман, +380932821932, roma007700vvv@gmail.com | |||
Заступник голови – | Секретар – Ващук Катерина, +380971494582, kate.vashchuk1702@gmail.com | ||
Секретар – | |||
== Сторінки в соціальних мережах == | == Сторінки в соціальних мережах == | ||
Рядок 152: | Рядок 202: | ||
Фейсбук [https://www.facebook.com/Geography.Faculty17/ @Geography.Faculty17] | Фейсбук [https://www.facebook.com/Geography.Faculty17/ @Geography.Faculty17] | ||
<gallery> | <gallery> | ||
Sr5.jpg|Студрада | |||
Sr2.jpg|Студрада | Sr2.jpg|Студрада | ||
Sr6.jpg|Студрада | |||
Sr4.jpg| | Sr4.jpg|Студрада | ||
Sr7.jpg|Студрада | |||
</gallery> | </gallery> |