Відмінності між версіями «Графіки відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р. (ст.лаб. Білецька О. А.)'''''</big> | ||
''' | ''' | ||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№''' | |||
|'''Група''' | |||
|'''Дисципліна''' | |||
|'''Викладач''' | |||
|'''Ауд.''' | |||
|'''День і час відпрацювання''' | |||
|- | |||
|1 | |||
| Біо-41ф | |||
| Доклінічна діагностика біологічних систем | |||
|Качинська Т. В. | |||
| 706 | |||
| Вівторок 11.00 – 12.00 | |||
|- | |||
|2 | |||
|3Біо,ЛД, БЗЛ | |||
| Імунологія | |||
| Поручинська Т. Ф. | |||
| 706 | |||
| Понеділок 13.00-14.00 | |||
|- | |||
|3 | |||
| Міжфак. | |||
|Анатомія, фізіологія, патологія дітей з основами генетики | |||
|Качинська Т. В. | |||
| 706 | |||
| Середа | |||
|13.00-14.00 | |||
|- | |||
|4 | |||
| Біо-41з | |||
|Основи ендокринології та обмін речовин | |||
| Поручинський А. І. | |||
| 706 | |||
|Понеділок14.00-15.00 | |||
|- | |||
|5 | |||
| 3Біо,ЛД42з | |||
|Основи паталогічної фізіології | |||
|Коржик О.В., Моренко А. Г.; | |||
| 706 | |||
|Понеділок 15.00-16.00 | |||
|- | |||
|6 | |||
|ЛД-52М | |||
|Сучасні діагностичні методи у сфері біологічних досліджень | |||
|Качинська Т. В. | |||
|706 | |||
|Вівторок 14.00-15.00 | |||
|- | |||
|7 | |||
| Медм/с28 ,Медм/с29 | |||
| Фізіологія | |||
| Моренко А. Г.; Поручинський А. І., Качинська Т. В | |||
| 706 | |||
| Четвер14.00-15.00 | |||
|- | |||
|8 | |||
|Біо-51 | |||
|Регуляторні системи організму людини | |||
| 706 | |Поручинський А. І.,Поручинська Т. Ф. | ||
|706 | |||
|Четвер 15.00-16.00 | |||
|- | |||
|9 | |||
|3БЗЛ | |||
|Основи здоров`я та методика його навчання | |||
|Дмитроца О. Р. | |||
|706 | |||
|П’ятниця 11.00-12.00 | |||
|- | |||
|10 | |||
|Механізми вродженого та набутого імунітету | |||
|Поручинська Т. Ф. | |||
|706 | |||
|Вівторок 13.00 – 14.00 | |||
|11 | |||
|3Біо, Біо41з | |||
|Фізіологія травлення з основами раціонального харчування | |||
| Козачук Н. О. | |||
|706 | |||
|Середа 15.00-16.00 | |||
|- | |||
|12 | |||
|3Біо, 4 Біо | |||
|Психофізіологія людини | |||
|Козачук Н. О. | |||
|706 | |||
|Понеділок 11.00 – 12.00 | |||
|- | |||
|13 | |||
|ЛД-33 з,Лд42з | |||
|Біологічні основи раціонального харчування | |||
|706 | |||
|Середа 11.00 – 12.00 | |||
|- | |||
|14 | |||
|3Біо,БЗЛ,ПН,ЛД,Міжфак. | |||
|Фізіологія людини і тварин | |||
|Моренко А. Г.;Козачук Н.О.,Мотузюк О. П. ,Качинська Т.В. | |||
|706 | |||
|Вівторок 14.00-15.00 | |||
|- | |||
|} | |||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Луцик Н. І.)'''''</big> | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Луцик Н. І.)'''''</big> |