Відмінності між версіями «Теоретичні та практичні аспекти методів діагностики функціонального стану організму людини»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 58: | Рядок 58: | ||
|6 | |6 | ||
|Устимчук Богдана | |Устимчук Богдана | ||
|- | |||
|1 | |1 | ||
|ЛД-52 | |ЛД-52 |