Відмінності між версіями «Теоретичні та практичні аспекти методів діагностики функціонального стану організму людини»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 45: | Рядок 45: | ||
|2 | |2 | ||
|ЛД-62 | |ЛД-62 | ||
|- | |||
|4 | |4 | ||
|Ткач Марія | |Ткач Марія |