Відмінності між версіями «Динаміка м'язового скорочення за умов ішемії, морфофонкціональні особливості ішеміїзованих м'язів»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 94: | Рядок 94: | ||
|} | |} | ||
'''ТЕМАТИКА НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ ЗА 2021/22 НАВЧАЛЬНИЙ РІК''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№''' | |'''№ ''' | ||
|''' | |'''Прізвище, ім’я студента''' | ||
|''' | |'''Тема наукового дослідження''' | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
| | |Кривенька Анна | ||
| | |Особливості скорочення поперечнопосмугованої мязевої тканини | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
| | |Ярошик Богдан | ||
| | |Ішемія. Морфологічні особливості скелетної мускулатури. | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
| | |Давиденко Дмитро | ||
| | |Вплив фулерену С60 на час досягнення гладенького тетанусу в скелетних м'язах щурів після ін'єкцій пептидів кардіоемболічного інсульту біопсії | ||
|- | |||
|4 | |||
|Лебединська Анастасія | |||
|Біохімічні особливості ішеміїзованих поперечнопосмугованих волокон. | |||
|- | |- | ||
|5 | |5 | ||
| | | Крат Олена | ||
| | | Особливості гістологічного фарбування ішеміїзованих скелетних мязів | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||