Відмінності між версіями «Теоретичні та практичні аспекти методів діагностики функціонального стану організму людини»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 22: | Рядок 22: | ||
<div style="margin-left:0.411cm;margin-right:0cm;">'''''Склад групи (гуртка):'''''</div> | <div style="margin-left:0.411cm;margin-right:0cm;">'''''Склад групи (гуртка):'''''</div> | ||
{| | '''Склад групи (гуртка):''' | ||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''№ ''' | |||
|'''Прізвище, ім’я студента''' | |||
|'''Курс''' | |||
|'''Група''' | |||
| | |- | ||
|- | |1 | ||
|Котяй Світлана | |||
|2 | |||
|Біо-61 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Креденс Олена | |||
|4 | |||
|БЗЛ-43-О | |||
|- | |||
|3 | |||
|Зубчевська Діана | |||
|4 | |||
|БЗЛ-43-О | |||
|- | |||
|4 | |||
|Кушнірчук Дмитро | |||
|4 | |||
|БЗЛ-43-О | |||
|- | |||
|5 | |||
| Прокопчук Таїсія | |||
|4 | |||
|БЗЛ-43-О | |||
|- | |||
|6 | |||
|Зінчук Вероніка | |||
|4 | |||
|БЗЛ-43-О | |||
|- | |||
|7 | |||
|Поручинський Богдан | |||
|2 | |||
|ЛД-62 | |||
|- | |||
|} | |||