Відмінності між версіями «Навчально-науково-виробнича лабораторія «Лабораторія проєктів та ініціатив»»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
м |
|||
Рядок 91: | Рядок 91: | ||
''Держбюджетні теми'' | ''Держбюджетні теми'' | ||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
! colspan=2 | Держбюджетні теми | |||
|- | |||
| 2023 р. – донині | |||
| Прикладне дослідження за кошти загального фонду державного бюджету «Розвиток інклюзивного ринку праці в умовах релокації та міграції: зайнятість, освіта, доходи населення» (державний реєстраційний номер 0123U101558). | |||
|- | |||
| 2020–2021 роки | |||
| Прикладне дослідження за кошти загального фонду державного бюджету «Безпека сталого розвитку регіонів та територіальних громад України на засадах інклюзивного зростання» (державний реєстраційний номер 0120U102632). | |||
|- | |||
| 2018–2019 роки | |||
| Фундаментальне дослідження за кошти загального фонду державного бюджету «Регіональні ринки в умовах європейської інтеграції: механізми конкуренції та конвергенції» (державний реєстраційний номер 0118U001094). | |||
|- | |||
| 2015–2017 роки | |||
| Фундаментальне дослідження за кошти загального фонду державного бюджету «Інноваційні форми активізації бізнесу в умовах європейської інтеграції» (державний реєстраційний номер 0115U002350). | |||
|- | |||
| 2011–2013 роки | |||
| Фундаментальне дослідження за кошти загального фонду державного бюджету «Єврорегіон “Буг”: ринкова трансформація в умовах міжрегіональної інтеграції» (державний реєстраційний номер 0111U002147). | |||
|- | |||
| 2008–2010 роки | |||
| Фундаментальне дослідження за кошти загального фонду державного бюджету «Єврорегіон “Буг”: передумови та стратегічні пріоритети сталого просторового розвитку» (державний реєстраційний номер 0109U000580). | |||
|} | |||
''Забезпечення підготовки здобувачів освітньо-наукової програми підготовки Доктора філософії «Економіка сталого розвитку» зі спеціальності 051 Економіка | Provision of training for applicants of the educational and scientific program for the preparation of the Doctor of Philosophy "Economics of Sustainable Development" in the specialty 051 Economics.'' | ''Забезпечення підготовки здобувачів освітньо-наукової програми підготовки Доктора філософії «Економіка сталого розвитку» зі спеціальності 051 Економіка | Provision of training for applicants of the educational and scientific program for the preparation of the Doctor of Philosophy "Economics of Sustainable Development" in the specialty 051 Economics.'' |