Відмінності між версіями «Студентський науковий гістологічний гурток»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 26: | Рядок 26: | ||
== План роботи гуртка == | == План роботи гуртка == | ||
'''"ЗАТВЕРДЖЕНО"'''<br> | |||
на засіданні [[кафедра гістології та медичної біології|кафедри гістології та медичної біології]]<br> | |||
протокол '''№ 2 від 15 вересня 2023 року'''<br> | |||
завідувач кафедри гістології та медичної біології Ярослав СТЕПАНЮК<br> | |||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
|bgcolor=#BC8F8F|№ п/п | |||
|bgcolor=#BC8F8F|Зміст роботи | |||
|bgcolor=#BC8F8F|Термін виконання | |||
|bgcolor=#BC8F8F|Виконавці | |||
|- | |||
|bgcolor=#BC8F8F|1. | |||
|bgcolor=#FFF5EE| | |||
* Загальні збори студентського гуртка, вибори старости гуртка. | |||
* Обговорення плану роботи на 2023-2024 навчальний рік. | |||
|bgcolor=#FAF0E6|Вересень 2023 р. | |||
|bgcolor=#FFFFFF|Усі члени проблемної групи | |||
|- | |||
|bgcolor=#BC8F8F|2. | |||
|bgcolor=#FFF5EE|Огляд наукових журналів України морфологічного профілю. | |||
|bgcolor=#FAF0E6|Жовтень 2023 р. | |||
|bgcolor=#FFFFFF|Ярослав Степанюк | |||
|- | |||
|bgcolor=#BC8F8F|3. | |||
|bgcolor=#FFF5EE|Огляд основних наукових журналів морфологічного профілю в базах ''Scopus'', ''Web of Science''. | |||
|bgcolor=#FAF0E6|Жовтень 2023 р. | |||
|bgcolor=#FFFFFF|Ярослав Степанюк | |||
|- | |||
|bgcolor=#BC8F8F|4. | |||
|bgcolor=#FFF5EE|Аналіз рейтингової система журналів ''Scimago''. | |||
|bgcolor=#FAF0E6|Листопад 2023 р. | |||
|bgcolor=#FFFFFF|Ярослав Степанюк, усі члени проблемної групи | |||
|- | |||
|bgcolor=#BC8F8F|6. | |||
|bgcolor=#FFF5EE|Ознайомлення з основними гістологічними методами дослідження. | |||
|bgcolor=#FAF0E6|Листопад 2023 р. | |||
|bgcolor=#FFFFFF|Ярослав Степанюк | |||
|- | |||
|bgcolor=#BC8F8F|7. | |||
|bgcolor=#FFF5EE|Виготовлення гістологічних препаратів. | |||
|bgcolor=#FAF0E6|Листопад 2023 р. | |||
|bgcolor=#FFFFFF|Ярослав Степанюк, усі члени проблемної групи | |||
|- | |||
|bgcolor=#BC8F8F|8. | |||
|bgcolor=#FFF5EE|Ознайомлення з вимогами до оформлювання результатів наукової діяльності. Стаття як самостійний науковий твір. Вимоги до наукової статті. | |||
|bgcolor=#FAF0E6|Листопад 2023 р. | |||
|bgcolor=#FFFFFF|Ярослав Степанюк, усі члени проблемної групи | |||
|- | |||
|bgcolor=#BC8F8F|9. | |||
|bgcolor=#FFF5EE|Математична обробка даних. Статистичні методи дослідження. | |||
|bgcolor=#FAF0E6|Грудень 2023 р. | |||
|bgcolor=#FFFFFF|Ярослав Степанюк, усі члени проблемної групи | |||
|- | |||
|bgcolor=#BC8F8F|10. | |||
|bgcolor=#FFF5EE|Ознайомлення з вимогами до оформлювання результатів наукової діяльності. План. Тези. | |||
|bgcolor=#FAF0E6|Лютий 2024 р. | |||
|bgcolor=#FFFFFF|Ярослав Степанюк, усі члени проблемної групи | |||
|- | |||
|bgcolor=#BC8F8F|11. | |||
|bgcolor=#FFF5EE|Підготовка виступів на інтернет конференціях. | |||
|bgcolor=#FAF0E6|Лютий - березень 2024 р. | |||
|bgcolor=#FFFFFF|Ярослав Степанюк, усі члени проблемної групи | |||
|- | |||
|bgcolor=#BC8F8F|12. | |||
|bgcolor=#FFF5EE|Підготовка виступів на Фестивалі науки. Написання тез. | |||
|bgcolor=#FAF0E6|Лютий - березень 2024 р. | |||
|bgcolor=#FFFFFF|Ярослав Степанюк, усі члени проблемної групи | |||
|- | |||
|bgcolor=#BC8F8F|13. | |||
|bgcolor=#FFF5EE|Підведення підсумків роботи студентського наукового гуртку у 2023/2024. | |||
|bgcolor=#FAF0E6|Травень 2024 р. | |||
|bgcolor=#FFFFFF|Ярослав Степанюк, усі члени проблемної групи | |||
|- | |||
|} | |||
== Члени гуртка == | == Члени гуртка == |