Відмінності між версіями «Колосок Андрій Мирославович»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 126: | Рядок 126: | ||
| 2024 рік | | 2024 рік | ||
| Подяка НЕНЦ керівнику гуртка «Юні акваріумісти» Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради за сприяння та забезпечення успішного науково-педагогічного супроводу учнівських розробок у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників[https://wiki.vnu.edu.ua/images/3/39/НЕНЦ2024.jpg] | | Подяка НЕНЦ керівнику гуртка «Юні акваріумісти» Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради за сприяння та забезпечення успішного науково-педагогічного супроводу учнівських розробок у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників[https://wiki.vnu.edu.ua/images/3/39/НЕНЦ2024.jpg] | ||
|- | |||
| 2024 рік | |||
| Подяка ВІППО «за високий рівень професіоналізму, фахову майстерність, сумлінну роботу у складі журі II(обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у 2023/2024 навчальному році»[https://wiki.vnu.edu.ua/images/4/4b/ВІППО2024.jpg] | |||
|- | |- | ||
| 2024 рік | | 2024 рік |