trusted
273
редагування
Рядок 13: | Рядок 13: | ||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | | 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | ||
|- | |- | ||
| | | 12.03.2017 р. | ||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 26.03.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 02.04.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 23.04.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 14.05.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 28.05.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 04.06.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- |