Відмінності між версіями «Графік консультацій викладачів кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук на І семестр 2020-2021 н.р.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 17: | Рядок 17: | ||
| 717, 717 а | | 717, 717 а | ||
|- | |- | ||
| Зінченко Марія Олександрівна | |||
| Генетика | | Генетика | ||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | ||
Рядок 82: | Рядок 82: | ||
|- | |- | ||
| Волгін Сергій Олександрович | | Волгін Сергій Олександрович | ||
| | | Основи наукових досліджень | ||
| Біологія | | Біологія, 2017 (бакалавр, денна) | ||
| | | Біо-31 | ||
| 1 т. – 11 т. | |||
| Вівторок, 10.00 – 14.00 | |||
| 717, 721 | |||
|- | |||
| Волгін Сергій Олександрович | |||
| Основи наукових досліджень | |||
| Біологія, 2017 (бакалавр, заочна) | |||
| Біо-21з | |||
| 1 т. – 11 т. | | 1 т. – 11 т. | ||
| | | Вівторок, 10.00 – 14.00 | ||
| 717, 721 | | 717, 721 | ||
|- | |||
| Коцун Лариса Олександрівна | |||
| Методика позашкільної роботи з біології та природознавства | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-72МОз | |||
| 1 т. – 11 т. | |||
| Понеділок, 14.00 – 17.00 Середа, 14.00 – 17.00 Субота, 14.00 – 15.00 | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Коцун Лариса Олександрівна | |||
| Синантропні зміни флори та фітоіндекація | |||
| Біологія, 2017 (магістр, денна) | |||
| Біо-61МБот | |||
| 1 т. – 7 т. | |||
| Вівторок,17.00 – 18.00 | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Теорія та методика навчання біології у старшій школі | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, денна) | |||
| БЗЛ-53ОМ | |||
| 1 т. – 5 т. | |||
| Понеділок, 12.00 – 14.00 | |||
| 717а, 720 | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Теорія та методика навчання біології у старшій школі | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-61ОМз | |||
| 6 т.- 14 т. | |||
| Понеділок, 12.00 – 14.00 | |||
| 717а, 720 | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Теорія та методика навчання біології | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-72МОз | |||
| 1 т. – 11 т. | |||
| П’ятниця, 11.00 – 13.00 | |||
| 717а, 720 | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Педагогіка і методика навчання біології в закладах освіти | |||
| Біологія, 2017 (бакалавр, заочна) | |||
| Біо-31 | |||
| 1 т. – 5 т. | |||
| Середа, 12.00 – 14.00 | |||
| 717а, 720 | |||
|- | |||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | |||
| Географія рослин | |||
| БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | |||
| 5Біоз+БЗЛз | |||
| | |||
| | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | |||
| Лікарські рослини | |||
| Біологія, 2020 (магістр, денна) | |||
| Біо-51М | |||
| | |||
| | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | |||
| Фітоценологія | |||
| БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | |||
| 5Біоз+БЗЛз | |||
| | |||
| | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | |||
| Флористика і гербарна справа | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-72МОз | |||
| | |||
| | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Фіщук Оксана Сергіївна | |||
| Методика навчання природничих наук | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | |||
| БЗЛ-33О | |||
| | |||
| | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Фіщук Оксана Сергіївна | |||
| Шкільна навчально-дослідна ділянка | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | |||
| БЗЛ-33Оз | |||
| | |||
| | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Фіщук Оксана Сергіївна | |||
| Шкільна навчально-дослідна ділянка | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | |||
| БЗЛ-22О | |||
| | |||
| | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Машевська Алла Степанівна | |||
| Методика навчання природничих наук | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | |||
| БЗЛ-33Оз | |||
| | |||
| | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| Фізіологія та біохімія рослин | |||
| БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | |||
| 3БЗЛз+Біоз | |||
| | |||
| | |||
| 715, 717а | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| Фізіологія та біохімія рослин | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | |||
| БЗЛ-33Оз* | |||
| | |||
| | |||
| 715, 717а | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| Великий практикум з ботаніки | |||
| БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | |||
| 5Біоз+БЗЛз | |||
| | |||
| | |||
| 715, 717а | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| Радіоекологія фітоценозів | |||
| Біологія, 2017 (магістр, денна) | |||
| Біо-61МБот | |||
| | |||
| | |||
| 715, 717а | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| Фізіологія рослин | |||
| Лісове господарство, м/с 2020 (бакалавр, заочна) | |||
| ЛГм/с-12з | |||
| | |||
| | |||
| 715, 717а | |||
|- | |||
| Коцун Борис Борисович | |||
| Природознавство та методика його навчання | |||
| Середня освіта (Природничі науки), м/с 2019 | |||
| ПНм/с-24Оз | |||
| | |||
| | |||
| 715, 717а | |||
|- | |||
| Ягенська Галина Василівна | |||
| Навчально-педагогічна практика з теорії та метод навчання біології, продознавства та здоров'я людини | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-72МОз | |||
| | |||
| | |||
| 715, 717а | |||
|} | |} |
Версія за 13:51, 16 жовтня 2020
Прізвище, ім’я, по-батькові | Предмет | Спеціальність | Академ. група | Тижні | День тижня, години | Аудиторія |
---|---|---|---|---|---|---|
Зінченко Марія Олександрівна | Генетика | БІОЛОГИ (ДЕННА) | 3БіоОБіо | 1 т. – 7 т. | П’ятниця, 10 00 – 13.00 | 717, 717 а |
Зінченко Марія Олександрівна | Генетика | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | БЗЛ-33О* | 1 т. – 7 т | П’ятниця, 10 00 – 13.00 | 717, 717 а |
Зінченко Марія Олександрівна | Генетика | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33Оз* | 1 т. – 7 т | П’ятниця, 10 00 – 13.00 | 717, 717 а |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | 2Бі+ЛДБім | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | БІОЛОГИ (ДЕННА) | 2Біо+ПН | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | БЗЛ-22О | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Середня освіта (Природничі науки), 2018 (бакалавр, денна) | ПН-25О* | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Середня освіта, м/с (Природничі науки), 2019, (бакалавр, заочна) | ПН-24 Оз | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Лісове господарство, 2020 (бакалавр, денна) | ЛГ-14 | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Основи наукових досліджень | Біологія, 2017 (бакалавр, денна) | Біо-31 | 1 т. – 11 т. | Вівторок, 10.00 – 14.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Основи наукових досліджень | Біологія, 2017 (бакалавр, заочна) | Біо-21з | 1 т. – 11 т. | Вівторок, 10.00 – 14.00 | 717, 721 |
Коцун Лариса Олександрівна | Методика позашкільної роботи з біології та природознавства | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | БЗЛ-72МОз | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 14.00 – 17.00 Середа, 14.00 – 17.00 Субота, 14.00 – 15.00 | 717 |
Коцун Лариса Олександрівна | Синантропні зміни флори та фітоіндекація | Біологія, 2017 (магістр, денна) | Біо-61МБот | 1 т. – 7 т. | Вівторок,17.00 – 18.00 | 717 |
Іванців Оксана Ярославівна | Теорія та методика навчання біології у старшій школі | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, денна) | БЗЛ-53ОМ | 1 т. – 5 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00 | 717а, 720 |
Іванців Оксана Ярославівна | Теорія та методика навчання біології у старшій школі | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, заочна) | БЗЛ-61ОМз | 6 т.- 14 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00 | 717а, 720 |
Іванців Оксана Ярославівна | Теорія та методика навчання біології | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | БЗЛ-72МОз | 1 т. – 11 т. | П’ятниця, 11.00 – 13.00 | 717а, 720 |
Іванців Оксана Ярославівна | Педагогіка і методика навчання біології в закладах освіти | Біологія, 2017 (бакалавр, заочна) | Біо-31 | 1 т. – 5 т. | Середа, 12.00 – 14.00 | 717а, 720 |
Кузьмішина Ірина Іванівна | Географія рослин | БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | 5Біоз+БЗЛз | 717 | ||
Кузьмішина Ірина Іванівна | Лікарські рослини | Біологія, 2020 (магістр, денна) | Біо-51М | 717 | ||
Кузьмішина Ірина Іванівна | Фітоценологія | БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | 5Біоз+БЗЛз | 717 | ||
Кузьмішина Ірина Іванівна | Флористика і гербарна справа | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | БЗЛ-72МОз | 717 | ||
Фіщук Оксана Сергіївна | Методика навчання природничих наук | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | БЗЛ-33О | 717 | ||
Фіщук Оксана Сергіївна | Шкільна навчально-дослідна ділянка | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33Оз | 717 | ||
Фіщук Оксана Сергіївна | Шкільна навчально-дослідна ділянка | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | БЗЛ-22О | 717 | ||
Машевська Алла Степанівна | Методика навчання природничих наук | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33Оз | 717 | ||
Голуб Валентина Олександрівна | Фізіологія та біохімія рослин | БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | 3БЗЛз+Біоз | 715, 717а | ||
Голуб Валентина Олександрівна | Фізіологія та біохімія рослин | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33Оз* | 715, 717а | ||
Голуб Валентина Олександрівна | Великий практикум з ботаніки | БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | 5Біоз+БЗЛз | 715, 717а | ||
Голуб Валентина Олександрівна | Радіоекологія фітоценозів | Біологія, 2017 (магістр, денна) | Біо-61МБот | 715, 717а | ||
Голуб Валентина Олександрівна | Фізіологія рослин | Лісове господарство, м/с 2020 (бакалавр, заочна) | ЛГм/с-12з | 715, 717а | ||
Коцун Борис Борисович | Природознавство та методика його навчання | Середня освіта (Природничі науки), м/с 2019 | ПНм/с-24Оз | 715, 717а | ||
Ягенська Галина Василівна | Навчально-педагогічна практика з теорії та метод навчання біології, продознавства та здоров'я людини | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | БЗЛ-72МОз | 715, 717а |