Відмінності між версіями «12 листопада 2020 в рамках Тижня факультету біології і лісового господарства відбулася публічна лекція.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 13: | Рядок 13: | ||
|Протягом року | |Протягом року | ||
|- | |- | ||
| | |2 | ||
| | |Проведення лабораторних і практичних занять для студентів біологічного факультету, факультету психології, факультету хімії; екології та формації, навчально-наукового медичного інситуту | ||
| | | Викладачі кафедри, Гошко Л.І,Білецька О.А. | ||
|Протягом року | |||
|- | |||
|3 | |||
|Консультування студентів, аспірантів що займаються науковою роботою на базі лабораторії | |||
| Гошко Л.І,Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|4 | |||
|Розробка методичних рекомендацій та лабораторних практикумів, які можуть здійснюватися на базі лабораторії | |||
| Гошко Л.І,Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|5 | |||
|Забезпечення лабораторії матеріалами технічного забезпечення для проведення лабораторних занять | |||
| Гошко Л.І,Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|6 | |||
|Здійснення необхідних заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності під час лабораторних занять в лабораторії та підтримання належного санітарно- гігієнічго стану | |||
|Гошко Л.І Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|7 | |||
|Робота щодо підтримання науково-дослідного обладнання в належному стані. | |||
| Викладачі кафедри, Гошко Л.І,Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|8 | |||
|Проведення консультацій для студентів, аспірантів що займаються науковою роботою на базі лабораторії. | |||
| Гошко Л.І,Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|9 | |||
|Організація роботи щодо підтримання науково-дослідного обладнання в належному стані . | |||
| Гошко Л.І,Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|10 | |||
|Проведення платних послуг на базі лабораторії з діагностики функціонального стану організму. | |||
| Гошко Л.І. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|} | |} | ||
{{col-end}} | {{col-end}} | ||
{| class="standart" | {| class="standart" |
Версія за 12:27, 20 жовтня 2020
лабораторії медичної біології та лабораторної діагностики
кафедри фізіології людини і тварин
на 2020-2021 рр.
!№п/п; | Зміст роботи | Виконавці | Термін виконання |
1 | Організація роботи щодо створення якісного та ефективного практичного навчання студентів факультету біології та лісового господарства | Гошко Л.І Білецька О.А.Викладачі кафедри | Протягом року |
2 | Проведення лабораторних і практичних занять для студентів біологічного факультету, факультету психології, факультету хімії; екології та формації, навчально-наукового медичного інситуту | Викладачі кафедри, Гошко Л.І,Білецька О.А. | Протягом року |
3 | Консультування студентів, аспірантів що займаються науковою роботою на базі лабораторії | Гошко Л.І,Білецька О.А. | Протягом року |
4 | Розробка методичних рекомендацій та лабораторних практикумів, які можуть здійснюватися на базі лабораторії | Гошко Л.І,Білецька О.А. | Протягом року |
5 | Забезпечення лабораторії матеріалами технічного забезпечення для проведення лабораторних занять | Гошко Л.І,Білецька О.А. | Протягом року |
6 | Здійснення необхідних заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності під час лабораторних занять в лабораторії та підтримання належного санітарно- гігієнічго стану | Гошко Л.І Білецька О.А. | Протягом року |
7 | Робота щодо підтримання науково-дослідного обладнання в належному стані. | Викладачі кафедри, Гошко Л.І,Білецька О.А. | Протягом року |
8 | Проведення консультацій для студентів, аспірантів що займаються науковою роботою на базі лабораторії. | Гошко Л.І,Білецька О.А. | Протягом року |
9 | Організація роботи щодо підтримання науково-дослідного обладнання в належному стані . | Гошко Л.І,Білецька О.А. | Протягом року |
10 | Проведення платних послуг на базі лабораторії з діагностики функціонального стану організму. | Гошко Л.І. | Протягом року |
№п/п; | Зміст роботи | Зміст роботи | - | 1 | Організація роботи щодо створення якісного та ефективного практичного навчання студентів факультету біології та лісового господарства | Гошко Л.І Білецька О.А.Викладачі кафедри | - | 2 | Проведення лабораторних і практичних занять для студентів біологічного факультету, факультету психології, факультету хімії; екології та формації, навчально-наукового медичного інситуту | Викладачі кафедри, Гошко Л.І,Білецька О.А. | Протягом
року|- |
3 | Консультування студентів, аспірантів що займаються науковою роботою на базі лабораторії | Гошко Л.І.,Білецька О.А. | - | 4 | Розробка методичних рекомендацій та лабораторних практикумів, які можуть здійснюватися на базі лабораторії | Викладачі, студенти кафедри, Гошко Л.І | - | 5 | Забезпечення лабораторії матеріалами технічного забезпечення для проведення лабораторних занять | Гошко Л.І
Білецька О. А.|| Протягом року|- |
6 | Здійснення необхідних заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності під час лабораторних занять в лабораторії та підтримання належного санітарно- гігієнічного стану лабораторії | Гошко Л.І, Білецька О. А. | - | 7 | Робота щодо підтримання науково-дослідного обладнання в належному стані. | Гошко Л.І Білецька О. А. | Протягом
року|- |
8 | Проведення консультацій для студентів, аспірантів що займаються науковою роботою на базі лабораторії. | Гошко Л.І
Білецька О. А.|| Протягом року|- |
9 | Організація роботи щодо підтримання науково-дослідного обладнання в належному стані . | Гошко Л.І
Білецька О. А.|| Протягом року |- |
10 | Проведення платних послуг на базі лабораторії з діагностики функціонального стану організму. | Гошко Л.І | Протягом
року|} |
---|