Відмінності між версіями «12 листопада 2020 в рамках Тижня факультету біології і лісового господарства відбулася публічна лекція.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
*<big>'''План роботи навчально-науково-виробничої лабораторії медичної біології та лабораторної діагностики кафедри фізіології людини і тварин на 2020-2021 рр.''' | |||
</big> | |||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''''№''''' | |'''''№''''' | ||
Рядок 69: | Рядок 69: | ||
|Протягом року | |Протягом року | ||
|- | |- | ||
|} | |||
*<big>'''План роботи навчально-методичної лабораторії загальної фізіології на 2020-2021 н.р. | |||
'''</big> | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''''№''''' | |||
|'''''Види роботи, заходи''''' | |||
|'''''Виконавці''''' | |||
|'''''Термін виконання''''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Підготувати план навчально-методичної і організаційної роботилабораторії загальної фізіології і довести їх до відома студентів | |||
|Викладачі, ст. лаборанти | |||
|І семестр 2020 р. | |||
|- | |||
|2 | |||
|Забезпечити умови для індивідуальної та самостійної роботи студентів в навчально-методичній лабораторії загальної фізіології. | |||
| Викладачі, ст. лаборанти | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|3 | |||
|Підготувати навчально-методичні матеріали, обладнання для проведеннялекцій та лабораторних робіт. | |||
| Ст. лаборанти | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|4 | |||
|Здійснювати керівництво і надавати консультативну допомогу у написанні курсових, дипломних та магістерських робіт студентів | |||
| Ст. лаборанти | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|5 | |||
|Систематично підвищувати науковий і навчальний рівень лекцій і лабораторних занять із врахуванням вимог університетської програми | |||
| Викладачі, ст. лаборанти | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|6 | |||
|Приймати активну участь у міжнародних, всеукраїнських та вузівських наукових конференціях та | |||
симпозіумах | |||
| Викладачі, ст. лаборанти | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|7 | |||
|Взяти участь у науково-практичній конференції CНУ імені Лесі Українки «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень» | |||
|Викладачі, ст.лаборанти | |||
|Травень 2021 року | |||
|- | |||
|8 | |||
|Підтримувати належний естетичний вигляд навчально-методичної лабораторії вікової фізіології | |||
|ст.лаборанти | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|9 | |||
|Здійснювати роботу по вдосконаленню професійних якостей майбутніх спеціалістів при вивченні фізіології | |||
| Викладачі кафедри | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|10 | |||
|Продовжити роботу по розробці форм і методів використання фізіології для формування наукового світогляду студентів. | |||
|Викладачі кафедри | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|11 | |||
|Виховувати у студентів кращі моральні якості, вчити їх культурі спілкування і поведінки | |||
|Викладачі кафедри | |||
|Протягом року | |||
|} | |} |
Версія за 10:51, 21 жовтня 2020
- План роботи навчально-науково-виробничої лабораторії медичної біології та лабораторної діагностики кафедри фізіології людини і тварин на 2020-2021 рр.
№ | Зміст роботи | Виконавці | Термін виконання |
1 | Організація роботи щодо створення якісного та ефективного практичного навчання студентів факультету біології та лісового господарства | Гошко Л.І,
Білецька О.А., Викладачі кафедри |
Протягом року |
2 | Проведення лабораторних і практичних занять для студентів біологічного факультету, факультету психології, факультету хімії; екології та формації, навчально-наукового медичного інситуту | Викладачі кафедри,
Гошко Л.І, Білецька О.А. |
Протягом року |
3 | Консультування студентів, аспірантів що займаються науковою роботою на базі лабораторії | Гошко Л.І,
Білецька О.А. |
Протягом року |
4 | Розробка методичних рекомендацій та лабораторних практикумів, які можуть здійснюватися на базі лабораторії | Гошко Л.І.,
Білецька О.А. |
Протягом року |
5 | Забезпечення лабораторії матеріалами технічного забезпечення для проведення лабораторних занять | Гошко Л.І,
Білецька О.А. |
Протягом року |
6 | Здійснення необхідних заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності під час лабораторних занять в лабораторії та підтримання належного санітарно- гігієнічго стану | Гошко Л.І.,
Білецька О.А. |
Протягом року |
7 | Робота щодо підтримання науково-дослідного обладнання в належному стані. | Викладачі кафедри,
Гошко Л.І, Білецька О.А. |
Протягом року |
8 | Проведення консультацій для студентів, аспірантів що займаються науковою роботою на базі лабораторії. | Гошко Л.І.,
Білецька О.А. |
Протягом року |
9 | Організація роботи щодо підтримання науково-дослідного обладнання в належному стані . | Гошко Л.І.,
Білецька О.А. |
Протягом року |
10 | Проведення платних послуг на базі лабораторії з діагностики функціонального стану організму. | Гошко Л.І. | Протягом року |
- План роботи навчально-методичної лабораторії загальної фізіології на 2020-2021 н.р.
№ | Види роботи, заходи | Виконавці | Термін виконання |
1 | Підготувати план навчально-методичної і організаційної роботилабораторії загальної фізіології і довести їх до відома студентів | Викладачі, ст. лаборанти | І семестр 2020 р. |
2 | Забезпечити умови для індивідуальної та самостійної роботи студентів в навчально-методичній лабораторії загальної фізіології. | Викладачі, ст. лаборанти | Протягом року |
3 | Підготувати навчально-методичні матеріали, обладнання для проведеннялекцій та лабораторних робіт. | Ст. лаборанти | Протягом року |
4 | Здійснювати керівництво і надавати консультативну допомогу у написанні курсових, дипломних та магістерських робіт студентів | Ст. лаборанти | Протягом року |
5 | Систематично підвищувати науковий і навчальний рівень лекцій і лабораторних занять із врахуванням вимог університетської програми | Викладачі, ст. лаборанти | Протягом року |
6 | Приймати активну участь у міжнародних, всеукраїнських та вузівських наукових конференціях та
симпозіумах |
Викладачі, ст. лаборанти | Протягом року |
7 | Взяти участь у науково-практичній конференції CНУ імені Лесі Українки «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень» | Викладачі, ст.лаборанти | Травень 2021 року |
8 | Підтримувати належний естетичний вигляд навчально-методичної лабораторії вікової фізіології | ст.лаборанти | Протягом року |
9 | Здійснювати роботу по вдосконаленню професійних якостей майбутніх спеціалістів при вивченні фізіології | Викладачі кафедри | Протягом року |
10 | Продовжити роботу по розробці форм і методів використання фізіології для формування наукового світогляду студентів. | Викладачі кафедри | Протягом року |
11 | Виховувати у студентів кращі моральні якості, вчити їх культурі спілкування і поведінки | Викладачі кафедри | Протягом року |