Відмінності між версіями «Графіки відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 7: | Рядок 7: | ||
|Викладач | |Викладач | ||
|Ауд. | |Ауд. | ||
|День і час відпрацювання | |День і час відпрацювання | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
| | | Фарм-15 | ||
| | | Біологія з основами генетики | ||
|Абрамчук О. М.; Качинська Т. В. | |Абрамчук О. М.; Качинська Т. В. | ||
| 706 | | 706 | ||
| Четвер 14.00-15.00 | | Четвер 14.00-15.00 | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
| | |Біо-41ф | ||
| | | Доклінічна діагностика біологічних систем | ||
| Качинська Т. В. | | Качинська Т. В. | ||
| 706 | | 706 | ||
| Вівторок 15.00-16.00 | | Вівторок 15.00-16.00 | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
| | | 3Біо,ЛД | ||
| | |Імунологія | ||
| Поручинська Т. Ф. | | Поручинська Т. Ф. | ||
| 706 | | 706 | ||
| П’ятниця 14.00 – 15.00 | | П’ятниця 14.00 – 15.00 | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
| | | ЛД-62М | ||
| | |Неспецифічні та специфічні фактори захисту організму | ||
| Поручинська Т. Ф. | | Поручинська Т. Ф. | ||
| 706 | | 706 | ||
| Середа 15.00 - 16.00 | | Середа 15.00 - 16.00 | ||
|- | |- | ||
|5 | |5 | ||
| | | Біо-41ф | ||
| | |Основи ендокринології та обмін речовин | ||
| Поручинський А. І. | | Поручинський А. І. | ||
| 706 | | 706 | ||
|Понеділок 15.00-16.00 | |Понеділок 15.00-16.00 | ||
|- | |- | ||
|6 | |6 | ||
| | | 3Біо | ||
| | | Основи паталогічної фізіології | ||
| Моренко А. Г. | | Моренко А. Г. | ||
| 706 | | 706 | ||
| Понеділок 14.00-15.00 | | Понеділок 14.00-15.00 | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 | ||
| | | ЛД-52М | ||
| | | Сучасні діагностичні методи у сфері біологічних досліджень | ||
| Качинська Т. В. | | Качинська Т. В. | ||
| 706 | | 706 | ||
| Вівторок 14.00-15.00 | | Вівторок 14.00-15.00 | ||
|- | |- | ||
|8 | |8 | ||
| | | ЛД-62М | ||
| | | Сучасні діагностичні методи у сфері біомедичних наук | ||
| Качинська Т. В. | | Качинська Т. В. | ||
| 706 | | 706 | ||
| Середа 15.00-16.00 | | Середа 15.00-16.00 | ||
|- | |- | ||
|9 | |9 | ||
| | | Медм/с28 | ||
| | | Фізіологія | ||
| Моренко А. Г.; Поручинський А. І., Качинська Т. В | | Моренко А. Г.; Поручинський А. І., Качинська Т. В | ||
| 706 | | 706 | ||
| Четвер 15.00-16.00 | | Четвер 15.00-16.00 | ||
|- | |- | ||
|10 | |10 | ||
| | | Пс-11 ;Пп-12 | ||
| | | Біологія людини | ||
| Поручинська Т.Ф. | | Поручинська Т.Ф. | ||
|706 | |706 | ||
|Понеділок 11:00–12:00 | |Понеділок 11:00–12:00 | ||
|- | |- | ||
|11 | |11 | ||
| | | ДО 1курс | ||
| | |Вікова фізіологія з основами валеології ' | ||
| Коржик О. В. | |||
| 706 | |||
|Середа 13:00–14:00 | |||
|- | |||
| Магістри 2 курс | |||
| Біологія у всесвітньому просторі | |||
| Коцан І. Я.; Коржик О. В. | |||
| 706 | |||
| Четвер 13:00–14:00'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Версія за 07:02, 21 жовтня 2020
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст.лаб. Білецька О. А.)
№ | Група | Дисципліна | Викладач | Ауд. | День і час відпрацювання |
1 | Фарм-15 | Біологія з основами генетики | Абрамчук О. М.; Качинська Т. В. | 706 | Четвер 14.00-15.00 |
2 | Біо-41ф | Доклінічна діагностика біологічних систем | Качинська Т. В. | 706 | Вівторок 15.00-16.00 |
3 | 3Біо,ЛД | Імунологія | Поручинська Т. Ф. | 706 | П’ятниця 14.00 – 15.00 |
4 | ЛД-62М | Неспецифічні та специфічні фактори захисту організму | Поручинська Т. Ф. | 706 | Середа 15.00 - 16.00 |
5 | Біо-41ф | Основи ендокринології та обмін речовин | Поручинський А. І. | 706 | Понеділок 15.00-16.00 |
6 | 3Біо | Основи паталогічної фізіології | Моренко А. Г. | 706 | Понеділок 14.00-15.00 |
7 | ЛД-52М | Сучасні діагностичні методи у сфері біологічних досліджень | Качинська Т. В. | 706 | Вівторок 14.00-15.00 |
8 | ЛД-62М | Сучасні діагностичні методи у сфері біомедичних наук | Качинська Т. В. | 706 | Середа 15.00-16.00 |
9 | Медм/с28 | Фізіологія | Моренко А. Г.; Поручинський А. І., Качинська Т. В | 706 | Четвер 15.00-16.00 |
10 | Пс-11 ;Пп-12 | Біологія людини | Поручинська Т.Ф. | 706 | Понеділок 11:00–12:00 |
11 | ДО 1курс | Вікова фізіологія з основами валеології ' | Коржик О. В. | 706 | Середа 13:00–14:00 |
Магістри 2 курс | Біологія у всесвітньому просторі | Коцан І. Я.; Коржик О. В. | 706 | Четвер 13:00–14:00 |
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Бурбан Л.В.)
Група/ Дисципліна /Викладач /Ауд. /День і час відпрацювання
- Біо-41ф / Великий практикум з фізіології людини і тварин / Коржик О. В. / 703-а /середа13.00-14.00
- міжфак / Вікова фізіологія з основами гігієни / Дмитроца О. Р. / 703-а / середа 14.00-15.00
- 3Біо,ЛД /Основи здорового способу життя / Журавльов О. А. ; Дмитроца О. Р. / 703-а / середа 15.00-16.00
- БЗЛ-53М /Педагогічна валеологія/ Коцан І. Я. / Дмитроца О. Р / 703-а / середа 17.00-18.00
- 3Біо, 2ЛГ /Радіобіологія/ Журавльов О. А. / 703-а / четвер 13.00-14.00
- 3Біо ЛД / Фізіологія людини і тварин/ Моренко А. Г.; Козачук Н. О./ 703-а / четвер 14.00-15.00
- Біо / Фізіологія сенсорних систем /Козачук Н. О. / 703-а/ четвер 15.00 – 16.00
- Біо / Хронобіологія /Журавльов О. А. / 703-а / четвер 16.00 – 17.00
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Гошко Л. І.)
Група/ Дисципліна /Викладач /Ауд. /День і час відпрацювання
- 1Маг/ Біоетика та біобезпека /Качинська Т. В / Корпус 6, ауд. 209 / Середа 16.30 – 17.30
- ЛД-32 /Діагностика проблем спадковості та репродукції / Гайдучик П. Д., Мілінчук Л. П./Поручинський А. І., Мілінчук Л. П./ П’ятниця 15.30 – 16.30
- 3ЛД/Лабораторна діагностика гормональних порушень /Поручинський А. І., Мілінчук Л. П./Корпус 6, ауд. 209 / Середа 15.30 – 16.30
- 3БЗЛ /Основи здоров`я та методика його навчання/ Дмитроца О. Р. / Корпус 6, ауд. 209 / П’ятниця 16.30 – 17.30
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Коржик О. В.)
Група/ Дисципліна /Викладач /Ауд. /День і час відпрацювання
- Біомс32 / Біокібернетика з основами нейроінформатики / Кузнєцов І. П / 701 / Понеділок 15.00 – 16.00
- 1ЛДм/с / Біомедична інформатика / Кузнєцов І. П. / 701 / Понеділок 16.00 – 17.00
- ЛД-52М / Біологічні основи неврології та психіатрії / Качинська Т. В. / 701 / Середа 15.00 – 16.00
- 3Біо / Психофізіологія людини / Козачук Н. О. / 701 / Вівторок,15.00 – 16.00
- БЗЛ-М / Сучасні проблеми спадковості / Коржик О. В. / 701 / Вівторок, 16.00 – 17.00
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Панкевич В.З..)
Група/ Дисципліна /Викладач /Ауд. /День і час відпрацювання
- 1БЗЛ+ПН / Безпека життєдіяльності з основами охорони праці / Мотузюк О. П. / С – 7 / Понеділк 13.00 – 14.00
- 3 Біо,ЛД / Біофізика / Абрамчук О. М. / С – 7 / Понеділок 14.00 – 15.00
- Фарм-15 / Сучасні проблеми молекулярної біології / Абрамчук О. М. / С – 7 / Понеділок 15.00 – 16.00
- 1Біо,ЛД / Вступ до фаху з основами охорони праці / Мотузюк О. П. / С – 7/ Вівторок 13.00 – 14.00
- ЛД-32 / Лабораторна справа / Мотузюк О. П. / С – 7 / Вівторок 14.00 – 15.00
- Мед-18 / Медична та біологічна фізика / Абрамчук О. М. / С – 7/ Вівторок 15.00 – 16.00
- 3Біо, БЗЛ / Молекулярна біологія /Абрамчук О. М. / С – 7 /П’ятниця 13.00 – 14.00
- 1ЛД/ Основи лабораторної справи / Мотузюк О. П. / С – 7 /П’ятниця 14.00 – 15.00
- Біо / Фізіологія, гігієна та охорона праці / Мотузюк О. П. / С – 7/П’ятниця 15.00 – 16.00
- Магістри 2 курс/ Математичне моделювання в біології та медицині / Кузнєцов І. П. / 706 / П’ятниця 13:00–140
- /Фізіологічні основи фізичного та психічного здоров’я /Дмитроца О. Р. / 706 / Вівторок 11:00–12:00