trusted
1284
редагування
Андрій (обговорення | внесок) (1) |
Андрій (обговорення | внесок) (1) |
||
Рядок 47: | Рядок 47: | ||
|- | |- | ||
| 2018 рік | | 2018 рік | ||
| Почесна грамота Волинської обласної державної адміністрації | | Подяка Волинського обласного еколого-натуралістичного центру «за сприяння у проведенні обласної виставки-конкурсу акаріумістики та мистецтва аквадизайну «AQUASCAPE»» | ||
|- | |||
| 2018 рік | |||
| Почесна грамота Волинської обласної державної адміністрації «за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність» | |||
|- | |- | ||
| 2019 рік | | 2019 рік | ||
| Подяка Волинської обласної ради | | Подяка Волинської обласної ради «за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі та підготовку висококваліфікованих спеціалістів, впровадження нових форм і методів навчання, а також за активну участь у підготовці бізнес-проектів рамках конкурсу «Зробимо Волинь кращою» | ||
|- | |||
| 2020 рік | |||
| Подяка управління освіти і науки Волинської ОДА «за підготовку учасників конкурсу креативних ідей «Зробимо Волинь кращою», високі професійні досягнення та вагомий внесок у розвиток здібностей і талантів молоді» | |||
|} | |} | ||