trusted
2188
редагувань
Рядок 24: | Рядок 24: | ||
'''Склад групи (гуртка):''' | '''Склад групи (гуртка):''' | ||
'''Склад групи (гуртка):''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''№ ''' | |||
|'''Прізвище, ім’я студента''' | |||
|'''Курс''' | |||
|'''Група''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Бондарук Юрій | |||
|2 | |||
|ЛД-62 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Крат Олена | |||
|2 | |||
|ЛД-62 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Буткевич Олександр | |||
||2 | |||
|ЛД-62 | |||
|4 | |||
|Ткач Марія | |||
|1 | |||
|БЗЛ-53ОМ | |||
|- | |||
|5 | |||
|Лебединська Анастасія | |||
|1 | |||
|ЛД-52 | |||
|- | |||
|6 | |||
|Устимчук Богдана | |||
|1 | |||
|ЛД-52 | |||
|- | |||
|} | |||
№ Прізвище, ім’я студента | № Прізвище, ім’я студента | ||