Відмінності між версіями «Графіки відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 191: | Рядок 191: | ||
|} | |} | ||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р. (ст. лаб. Панкевич В.З..)'''''</big> | ||
''' | ''' | ||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
Рядок 306: | Рядок 218: | ||
|3 | |3 | ||
| Фарм-15 | | Фарм-15 | ||
| | |Біологічна фізика з фізичними методами аналізу | ||
| Абрамчук О. М. | | Абрамчук О. М. | ||
| С – 7 | | С – 7 | ||
Рядок 356: | Рядок 268: | ||
|Магістри 2 курс | |Магістри 2 курс | ||
| Математичне моделювання в біології та медицині | | Математичне моделювання в біології та медицині | ||
| | | Журавльов О.А. | ||
| | | С – 7 | ||
| П’ятниця 13: | | П’ятниця 13:00–14.00 | ||
|- | |- | ||
|11 | |11 | ||
| | |ЛД-52,ЛД-62 | ||
| | |Організація лабораторної роботи | ||
| | |Мотузюк О. П. | ||
| | |С – 7 | ||
| Вівторок | |Вівторок 11:00–12:00 | ||
|- | |||
|12 | |||
|Техніка гістологічних робіт та електронна мікроскопія | |||
|Мотузюк О. П. | |||
|С – 7 | |||
|Середа 13.00-14.00 | |||
|- | |||
|13 | |||
|ЛД м/с 33з,ЛД42 | |||
|Хронобіологія | |||
|Кузнєцов І. П. | |||
|С – 7 | |||
|Четвер 14.00-15.00 | |||
|- | |||
|13 | |||
|3Біо, 2ЛГ | |||
|Радіобіологія | |||
|Журавльов О.А.,Кузнєцов І.П. | |||
|С – 7 | |||
|Четвер 15.00-16.00 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Мешко А. О.)'''''</big> | <big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Мешко А. О.)'''''</big> | ||
''' | ''' |
Версія за 11:52, 9 вересня 2021
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р. (ст.лаб. Білецька О. А.)
№ | Група | Дисципліна | Викладач | Ауд. | День і час відпрацювання |
1 | Біо-41ф | Доклінічна діагностика біологічних систем | Качинська Т. В. | 706 | Вівторок 11.00 – 12.00 |
2 | 3Біо,ЛД, БЗЛ | Імунологія | Поручинська Т. Ф. | 706 | Понеділок 13.00-14.00 |
3 | Міжфак. | Анатомія, фізіологія, патологія дітей з основами генетики | Качинська Т. В. | 706 | Середа 13.00-14.00 |
4 | Біо-41з | Основи ендокринології та обмін речовин | Поручинський А. І. | 706 | Понеділок 14.00-15.00 |
5 | 3Біо,ЛД42з | Основи паталогічної фізіології | Коржик О.В., Моренко А. Г.; | 706 | Понеділок 15.00-16.00 |
6 | ЛД-52М | Сучасні діагностичні методи у сфері біологічних досліджень | Качинська Т. В. | 706 | Вівторок 14.00-15.00 |
7 | Медм/с28 ,Медм/с29 | Фізіологія | Моренко А. Г.; Поручинський А. І., Качинська Т. В | 706 | Четвер14.00-15.00 |
8 | Біо-51 | Регуляторні системи організму людини | Поручинський А. І.,Поручинська Т. Ф. | 706 | Четвер 15.00-16.00 |
9 | 3БЗЛ | Основи здоров`я та методика його навчання | Дмитроца О. Р. | 706 | П’ятниця 11.00-12.00 |
10 | Механізми вродженого та набутого імунітету | Поручинська Т. Ф. | 706 | Вівторок 13.00 – 14.00 | |
11 | 3Біо, Біо41з | Фізіологія травлення з основами раціонального харчування | Козачук Н. О. | 706 | Середа 15.00-16.00 |
12 | 3Біо, 4 Біо | Психофізіологія людини | Козачук Н. О. | 706 | Понеділок 11.00 – 12.00 |
13 | ЛД-33 з,Лд42з | Біологічні основи раціонального харчування | Козачук Н.О. | 706 | Середа 11.00 – 12.00 |
14 | 3Біо,БЗЛ,ПН,ЛД,Міжфак. | Фізіологія людини і тварин | Моренко А. Г.;Козачук Н.О.,Мотузюк О. П. ,Качинська Т.В. | 706 | Вівторок 14.00-15.00 |
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р. (ст. лаб. Гошко Л. І.)
№ | Група | Дисципліна | Викладач | Ауд. | День і час відпрацювання |
1 | 3ЛД | Лабораторна діагностика гормональних порушень | Поручинська Т. Ф. | Корпус 6,ауд.209 | Середа 15.30-16.30 |
2 | Біо-31,ЛД-32,ЛД м/с33з | Діагностика проблем спадковості та репродукції | Коржик О. В | Корпус 6,ауд.209 | П’ятниця 15.30-16.30 |
3 | Медм/с28,Мед29 | Медична інформатика | Кузнєцов І. П. | Корпус 6,ауд.209 | Середа14.30-15.30 |
4 | 3БЗЛ | Основи здоров`я та методика його навчання | Дмитроца О. Р | Корпус 6,ауд.209 | П’ятниця 16.30-17.30 |
5 | ЛД-52, ЛД-62 | Клінічна оцінка лабораторних досліджень | Мілінчук Л.П.,Бранюк С. В. | Корпус 6,ауд.209 | Середа 16.30-17.30 |
6 | ЛД-23,ЛД-33з | Клінічна лабораторна діагностика | Мілінчук Л.П.,Бранюк С. В. | Корпус 6,ауд.209 | Середа 16.30-17.30 |
7 | Основи громадського здоров’я | Дмитроца О. Р., | Корпус 6,ауд.209 | П’ятниця 14.30-15.30 | |
8 | Санітарно-гігієнічний контроль та експертиза | Янко Н. В. | Корпус 6,ауд.209 | П’ятниця 17.30-18.30 | |
9 | Фарм. -25 | Патологічна фізіологія | Козачук Н. О. Коржик О. В | Корпус 6,ауд.209 | Середа 17.30-18.30 |
10 | 1Маг | Біоетика та біобезпека | Качинська Т. В | Корпус 6,ауд.209 | Понеділок 17.30-18.30 |
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р. (ст. лаб. Панкевич В.З..)
№ | Група | Дисципліна | Викладач | Ауд. | День і час відпрацювання |
1 | 1БЗЛ+ПН | Безпека життєдіяльності з основами охорони праці | Мотузюк О. П. | С – 7 | Понеділк 13.00 – 14.00 |
2 | 3 Біо,ЛД | Біофізика | Абрамчук О. М. | С – 7 | Понеділок 14.00 – 15.00 |
3 | Фарм-15 | Біологічна фізика з фізичними методами аналізу | Абрамчук О. М. | С – 7 | Понеділок 15.00 – 16.00 |
4 | 1Біо,ЛД | Вступ до фаху з основами охорони праці | Мотузюк О. П. | С – 7 | Вівторок 13.00 – 14.00 |
5 | ЛД-32 | Лабораторна справа | Мотузюк О. П. | С – 7 | Вівторок 14.00 – 15.00 |
6 | Мед-18 | Медична та біологічна фізика | Абрамчук О. М. | С – 7 | Вівторок 15.00 – 16.00 |
7 | 3Біо, БЗЛ | Молекулярна біологія | Абрамчук О. М. | С – 7 | П’ятниця 13.00 – 14.00 |
8 | 1ЛД | Основи лабораторної справи | Мотузюк О. П. | С – 7 | П’ятниця 14.00 – 15.00 |
9 | Біо | Фізіологія, гігієна та охорона праці | Мотузюк О. П. | С – 7 | П’ятниця 15.00 – 16.00 |
10 | Магістри 2 курс | Математичне моделювання в біології та медицині | Журавльов О.А. | С – 7 | П’ятниця 13:00–14.00 |
11 | ЛД-52,ЛД-62 | Організація лабораторної роботи | Мотузюк О. П. | С – 7 | Вівторок 11:00–12:00 |
12 | Техніка гістологічних робіт та електронна мікроскопія | Мотузюк О. П. | С – 7 | Середа 13.00-14.00 | |
13 | ЛД м/с 33з,ЛД42 | Хронобіологія | Кузнєцов І. П. | С – 7 | Четвер 14.00-15.00 |
13 | 3Біо, 2ЛГ | Радіобіологія | Журавльов О.А.,Кузнєцов І.П. | С – 7 | Четвер 15.00-16.00 |
Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Мешко А. О.)
№ | Група | Дисципліна | Викладач | Ауд. | День і час відпрацювання |
1 | Магістри 2 курс | Математичне моделювання в біології та медицині | Кузнєцов І. П. | 706 | П’ятниця 13:00–140 |
2 | Фізіологічні основи фізичного та психічного здоров’я | Дмитроца О. Р. | 706 | Вівторок 11:00–12:00 | |
3 | Пс-11 ;Пп-12 | Біологія людини | Поручинська Т.Ф. | 706 | Понеділок 11:00–12:00 |
4 | ДО 1курс | Вікова фізіологія з основами валеології ' | Коржик О. В. | 706 | Середа 13:00–14:00 |
5 | Магістри 2 курс | Біологія у всесвітньому просторі | Коцан І. Я.; Коржик О. В. | 706 | Четвер 13:00–14:00 |