trusted
1788
редагувань
Tytiuk (обговорення | внесок) |
Tytiuk (обговорення | внесок) |
||
Рядок 8: | Рядок 8: | ||
| 2 | | 2 | ||
| Комплекс Гольджі в нейроцитах спинномозкового ганглія | | Комплекс Гольджі в нейроцитах спинномозкового ганглія | ||
|- | |||
| 2/1 | | 2/1 | ||
| Мітохондрії | | Мітохондрії |