Відмінності між версіями «Навчально- науково-виробнича лабораторія медичної біології і лабораторної діагностики»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 151: | Рядок 151: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
= | =Графік роботи навчально-науково-виробничої лабораторії медичної біології і лабораторної діагностики кафедри фізіології людини і тварини= | ||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|Понеділок | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|вівторок | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|середа | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|четвер | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|п'ятниця | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -16.15 | |||
|- | |||
|субота | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|- | |||
|неділя | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|} | |||
==Графік роботи старшого лаборанта лабораторії медичної біології і лабораторної діагностики кафедри фізіології людини і тварини | |||
Білецької Ольги Андріївни== | |||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|Понеділок | |Понеділок |