Відмінності між версіями «Графіки відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 72: | Рядок 72: | ||
| 706 | | 706 | ||
| Четвер 15.00-16.00 | | Четвер 15.00-16.00 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Луцик Н. І.)'''''</big> | ||
''' | ''' | ||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
Рядок 339: | Рядок 318: | ||
| 706 | | 706 | ||
| Вівторок 11:00–12:00 | | Вівторок 11:00–12:00 | ||
|- | |||
|} | |||
<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Панкевич В.З..)'''''</big> | |||
''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''№''' | |||
|'''Група''' | |||
|'''Дисципліна''' | |||
|'''Викладач''' | |||
|'''Ауд.''' | |||
|'''День і час відпрацювання''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Магістри 2 курс | |||
| Математичне моделювання в біології та медицині | |||
| Кузнєцов І. П. | |||
| 706 | |||
| П’ятниця 13:00–140 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Фізіологічні основи фізичного та психічного здоров’я | |||
|Дмитроца О. Р. | |||
| 706 | |||
| Вівторок 11:00–12:00 | |||
|3 | |||
|- | |||
| Пс-11 ;Пп-12 | |||
| Біологія людини | |||
| Поручинська Т.Ф. | |||
|706 | |||
|Понеділок 11:00–12:00 | |||
|- | |||
|4 | |||
| ДО 1курс | |||
|Вікова фізіологія з основами валеології ' | |||
| Коржик О. В. | |||
| 706 | |||
|Середа 13:00–14:00 | |||
|- | |||
|5 | |||
| Магістри 2 курс | |||
| Біологія у всесвітньому просторі | |||
| Коцан І. Я.; Коржик О. В. | |||
| 706 | |||
| Четвер 13:00–14:00'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} |