Відмінності між версіями «Теоретичні та практичні аспекти методів діагностики функціонального стану організму людини»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 43: | Рядок 43: | ||
|3 | |3 | ||
|Буткевич Олександр | |Буткевич Олександр | ||
|2 | |||
|ЛД-62 | |ЛД-62 | ||
|4 | |4 | ||
|Ткач Марія | |Ткач Марія | ||
|- | |||
|1 | |1 | ||
|БЗЛ-53ОМ | |БЗЛ-53ОМ |