Відмінності між версіями «Теоретичні та практичні аспекти методів діагностики функціонального стану організму людини»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 125: | Рядок 125: | ||
'''Графік роботи проблемної групи''' – останній вівторок кожного місяця | '''Графік роботи проблемної групи''' – останній вівторок кожного місяця | ||
''' | '''ТЕМАТИКА НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ ЗА 2021/22 НАВЧАЛЬНИЙ РІК''' | ||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''№ ''' | |||
|'''Прізвище, ім’я студента''' | |||
|'''Тема наукового дослідження''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Бондарук Юрій | |||
|Методи діагностики функціонального стану нервової системи людини | |||
|- | |||
|2 | |||
|Крат Олена | |||
|Методи діагностики функціонального стану серцево-судинної системи людини | |||
|- | |||
|3 | |||
|Буткевич Олександр | |||
| Шляхи популяризації імунопрофілактики у загальноосвітніх школах серед вчителів, батьків учнів та учнів | |||
|- | |||
|4 | |||
|Ткач Марія | |||
|Методи діагностики фізичного розвитку школярів | |||
|- | |||
|5 | |||
| Лебединська Анастасія | |||
| Особливості показників крові у дітей з захворюваннями системи крові | |||
|- | |||
|6 | |||
| Устимчук Богдана | |||
|Методи діагностики функціонального стану дихальної системи | |||
|- | |||
|} |