Відмінності між версіями «Графіки відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 191: | Рядок 191: | ||
|} | |} | ||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р. (ст. лаб. Панкевич В.З..)'''''</big> | ||
''' | ''' | ||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
Рядок 306: | Рядок 218: | ||
|3 | |3 | ||
| Фарм-15 | | Фарм-15 | ||
| | |Біологічна фізика з фізичними методами аналізу | ||
| Абрамчук О. М. | | Абрамчук О. М. | ||
| С – 7 | | С – 7 | ||
Рядок 356: | Рядок 268: | ||
|Магістри 2 курс | |Магістри 2 курс | ||
| Математичне моделювання в біології та медицині | | Математичне моделювання в біології та медицині | ||
| | | Журавльов О.А. | ||
| | | С – 7 | ||
| П’ятниця 13: | | П’ятниця 13:00–14.00 | ||
|- | |- | ||
|11 | |11 | ||
| | |ЛД-52,ЛД-62 | ||
| | |Організація лабораторної роботи | ||
| | |Мотузюк О. П. | ||
| | |С – 7 | ||
| Вівторок | |Вівторок 11:00–12:00 | ||
|- | |||
|12 | |||
|Техніка гістологічних робіт та електронна мікроскопія | |||
|Мотузюк О. П. | |||
|С – 7 | |||
|Середа 13.00-14.00 | |||
|- | |||
|13 | |||
|ЛД м/с 33з,ЛД42 | |||
|Хронобіологія | |||
|Кузнєцов І. П. | |||
|С – 7 | |||
|Четвер 14.00-15.00 | |||
|- | |||
|13 | |||
|3Біо, 2ЛГ | |||
|Радіобіологія | |||
|Журавльов О.А.,Кузнєцов І.П. | |||
|С – 7 | |||
|Четвер 15.00-16.00 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Мешко А. О.)'''''</big> | <big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Мешко А. О.)'''''</big> | ||
''' | ''' |