Відмінності між версіями «Графіки відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 367: | Рядок 367: | ||
|706 | |706 | ||
|Середа 14:00–15:00 | |Середа 14:00–15:00 | ||
| | |- | ||
|9 | |9 | ||
|ПН35О | |ПН35О | ||
Рядок 374: | Рядок 374: | ||
|706 | |706 | ||
|Четвер 11:00–12:00 | |Четвер 11:00–12:00 | ||
|- | |||
|10 | |10 | ||
|міжфак | |міжфак |