Відмінності між версіями «Теоретичні та практичні аспекти методів діагностики функціонального стану організму людини»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 42: | Рядок 42: | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
| | |Лавренюк Наталія | ||
| | |1 | ||
|ЛД- | |ЛД-52 | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
Рядок 60: | Рядок 60: | ||
|1 | |1 | ||
|ЛД-52 | |ЛД-52 | ||
|- | |||
|Тимощук Анна | |||
|4 | |||
|ЛД-42 | |||
|- | |||
|6 | |||
|Вовк Валентина | |||
|3 | |||
|Біо-31 | |||
|- | |||
|Трушик Лілія | |||
|3 | |||
|ЛД-33з | |||
|- | |||
|6 | |||
|Савіцька Галина | |||
|3 | |||
|ЛД-33-з | |||
|- | |- | ||
|} | |} |