Відмінності між версіями «Теоретичні та практичні аспекти методів діагностики функціонального стану організму людини»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 82: | Рядок 82: | ||
'''Склад групи (гуртка):''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''№ ''' | |||
|'''Прізвище, ім’я студента''' | |||
|'''Курс''' | |||
|'''Група''' | |||
|- | |||
| 1 | |||
| Лавренюк Наталія | |||
| 2 | |||
| ЛД-62 | |||
|- | |||
|2 | |||
| Устимчук Богдана | |||
| 2 | |||
| ЛД-62 | |||
|- | |||
|3 | |||
| Лисюк Тетяна | |||
| 1 | |||
| ЛД-52 | |||
|- | |||
|4 | |||
| Кос Марія | |||
| 1 | |||
| ЛД-52 | |||
|- | |||
|5 | |||
| Кузьмішин Сергій | |||
| 1 | |||
| ЛД-52 | |||
|- | |||
|6 | |||
| Давиденко Дмитро | |||
| 1 | |||
| ЛД-52 | |||
|- | |||
|7 | |||
| Вовк Валентина | |||
| 4 | |||
| Біо-41 | |||
|- | |||
| 8 | |||
| Демчук Вікторія | |||
| 4 | |||
| Біо-41 | |||
|- | |||
| 9 | |||
| Колесникова Владислава | |||
| 2 | |||
| ЛД-23 | |||
|- | |||
| 10 | |||
| Кривенька Анна | |||
| 3 | |||
| ЛД-33 | |||
|- | |||
|} | |||
<div style="margin-left:0.411cm;margin-right:0cm;">'''''Календарний план '''''роботи:</div> | <div style="margin-left:0.411cm;margin-right:0cm;">'''''Календарний план '''''роботи:</div> |