Відмінності між версіями «Колосок Андрій Мирославович»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 76: | Рядок 76: | ||
| 2020 рік | | 2020 рік | ||
| Подяка управління освіти і науки Волинської ОДА «за підготовку учасників конкурсу креативних ідей «Зробимо Волинь кращою», високі професійні досягнення та вагомий внесок у розвиток здібностей і талантів молоді» [https://wiki.vnu.edu.ua/images/e/ee/Подяка_Управління_освіти_і_науки_ВОДА_Колоску_А.М._2020.jpg] | | Подяка управління освіти і науки Волинської ОДА «за підготовку учасників конкурсу креативних ідей «Зробимо Волинь кращою», високі професійні досягнення та вагомий внесок у розвиток здібностей і талантів молоді» [https://wiki.vnu.edu.ua/images/e/ee/Подяка_Управління_освіти_і_науки_ВОДА_Колоску_А.М._2020.jpg] | ||
|- | |||
| 2021 рік | |||
| Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. Секція: «Тваринництво». Керівник наукової роботи Ройко Ю.І., учениці 11-Б класу Луцького ліцею № 22, з роботою: «Особливості розмноження і утримання Лабідохроміса жовтого (LABIDOCHROMIS CAERULEUS) в декоративній аквакультурі». Перше місце, наказ № 33 від «13» березня 2023 р. [КолосокАМ-2023-03-33n.pdf] | |||
|- | |- | ||
| 2021 рік | | 2021 рік |