Відмінності між версіями «Колосок Андрій Мирославович»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 106: | Рядок 106: | ||
| 2023 рік | | 2023 рік | ||
| Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. Секція: «Тваринництво». Керівник наукової роботи Ройко Ю.І., учениці 11-Б класу КЗ «Луцький НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22-ліцей Луцької міської ради», з роботою: «Особливості розмноження і утримання Лабідохроміса жовтого (Labidochromis Caeruleus) в декоративній аквакультурі». '''Перше місце''', наказ № 33 від «13» березня 2023 р. [https://wiki.vnu.edu.ua/images/1/17/КолосокАМ-2023-03-33n.pdf] | | Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. Секція: «Тваринництво». Керівник наукової роботи Ройко Ю.І., учениці 11-Б класу КЗ «Луцький НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22-ліцей Луцької міської ради», з роботою: «Особливості розмноження і утримання Лабідохроміса жовтого (Labidochromis Caeruleus) в декоративній аквакультурі». '''Перше місце''', наказ № 33 від «13» березня 2023 р. [https://wiki.vnu.edu.ua/images/1/17/КолосокАМ-2023-03-33n.pdf] | ||
|- | |||
| 2023 рік | |||
| Член громадської організації «Університет лідерства та інновацій» за напрямом діяльності, що відповідає спеціальності 232 Соціальне забезпечення. Сертифікат № АА1144 від 30.04.2023.[https://wiki.vnu.edu.ua/images/3/39/AA1144_Andrii_Kolosok.jpg] | |||
|} | |} | ||