Відмінності між версіями «Колосок Андрій Мирославович»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 215: | Рядок 215: | ||
|22.05.2023 | |22.05.2023 | ||
|Сертифікат 4,5 академічні години(0,15 кредиту ЄКТС)[https://wiki.vnu.edu.ua/images/f/f2/KolosokLifeSupport.jpg] | |Сертифікат 4,5 академічні години(0,15 кредиту ЄКТС)[https://wiki.vnu.edu.ua/images/f/f2/KolosokLifeSupport.jpg] | ||
|- | |||
|14 | |14 | ||
|Підвищення професійної компетентності у сфері дистанційного навчання «Створення електронних курсів навчальних дисциплін у системі управління навчанням Moodle за спеціальностями» | |Підвищення професійної компетентності у сфері дистанційного навчання «Створення електронних курсів навчальних дисциплін у системі управління навчанням Moodle за спеціальностями» |