Відмінності між версіями «Буднік Світлана Василівна»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 31: | Рядок 31: | ||
* еколого-натуралістична робота в школі | * еколого-натуралістична робота в школі | ||
* декоративна та наукова акваріумістика | * декоративна та наукова акваріумістика | ||
= Підвищення кваліфікації = | |||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
|'''№''' | |||
| '''Форма підвищення кваліфікації''' | |||
| '''Установа, в якій відбувалося підвищення кваліфікації НПП''' | |||
| '''Період проходження підвищення кваліфікації''' | |||
| '''Документ, який підтверджує проходження підвищення кваліфікації''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Підвищення кваліфікації у сфері дистанційного навчання «Базові навички роботи у системі управління навчанням Moodle» | |||
|Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Центр інноваційних технологій та комп'ютерного тестування | |||
|14.09.2015 - 30.09.2015 | |||
|Свідоцтво №338 від 30.09.2015[https://wiki.vnu.edu.ua/images/f/f8/Свідоцтво_Moodle_2015.jpg] | |||
|- | |||
|2 | |||
|Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва | |||
|Луцький національний технічний університет; кафедра економіки та підприємництва | |||
|05.11.2015 – 05.01.2016 | |||
|Сертифікат №52 від 05.01.2016 р.[https://wiki.vnu.edu.ua/images/0/08/Стажування_ЛНТУ_економіка.jpg] | |||
|- | |||
|2 | |||
|Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва | |||
|Луцький національний технічний університет; кафедра економіки та підприємництва | |||
|05.11.2015 – 05.01.2016 | |||
|Сертифікат №52 від 05.01.2016 р.[https://wiki.vnu.edu.ua/images/0/08/Стажування_ЛНТУ_економіка.jpg] | |||
|- | |||
|2 | |||
|Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва | |||
|Луцький національний технічний університет; кафедра економіки та підприємництва | |||
|05.11.2015 – 05.01.2016 | |||
|Сертифікат №52 від 05.01.2016 р.[https://wiki.vnu.edu.ua/images/0/08/Стажування_ЛНТУ_економіка.jpg] | |||
|- | |||
|2 | |||
|Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва | |||
|Луцький національний технічний університет; кафедра економіки та підприємництва | |||
|05.11.2015 – 05.01.2016 | |||
|Сертифікат №52 від 05.01.2016 р.[https://wiki.vnu.edu.ua/images/0/08/Стажування_ЛНТУ_економіка.jpg] | |||
|- | |||
|2 | |||
|Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва | |||
|Луцький національний технічний університет; кафедра економіки та підприємництва | |||
|05.11.2015 – 05.01.2016 | |||
|Сертифікат №52 від 05.01.2016 р.[https://wiki.vnu.edu.ua/images/0/08/Стажування_ЛНТУ_економіка.jpg] | |||
|- | |||
== ГРОМАДСЬКА АКТИВНІСТЬ == | == ГРОМАДСЬКА АКТИВНІСТЬ == | ||
* Виступи на телебаченні<br> | * Виступи на телебаченні<br> |