Борейко Юрій Григорович, доктор філософських наук, доцент, завідувач кафедри філософії та релігієзнавства;: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Borei (обговорення | внесок)
Borei (обговорення | внесок)
Рядок 1: Рядок 1:
== Біографічна довідка ==
В 1995 р. закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки (кваліфікація – викладач соціальних дисциплін та історії). В 1995 – 1998 рр. навчався в аспірантурі ВДУ імені Лесі Українки. 1 вересня 1999 р. прийнятий на посаду асистента, з вересня 2000 р. – на посаду старшого викладача кафедри культурології Волинського державного університету імені Лесі Українки. 
В березні 2001 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.02 у Донецькому національному університеті МОН України захистив дисертацію «Язичництво у контексті становлення народного християнства в Київській Русі (друга половина ІХ – середина ХІІІ століть)» на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 09.00.01 – історія України.
З вересня 2005 р. переведений на посаду доцента кафедри культурології та релігієзнавства. У грудні 2006 р. отримав учене звання доцента.  З вересня 2008 р.  – доцент кафедри філософії та релігієзнавства.
У червні 2017 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.161.03 у Відділенні релігієзнавства Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України захистив дисертацію «Буттєві виміри повсякденного життя українського православного вірянина» на здобуття наукового ступеня доктора філософських наук за спеціальністю 09.00.11 – релігієзнавство.
Борейко Ю. Г. – член Української асоціації релігієзнавців, учасник наукових і науково-практичних конференцій різних рівнів, член журі конкурсів-захистів учнівських наукових робіт Волинського обласного відділення МАН України, обласного турніру юних філософів та релігієзнавців.
== Коло наукових інтересів ==
== Коло наукових інтересів ==
релігія в умовах сучасних викликів, повсякденність і подія, релігія і повсякденність, релігія та церква в українському суспільстві.  
релігія в умовах сучасних викликів, повсякденність і подія, релігія і повсякденність, релігія та церква в українському суспільстві.