Відмінності між версіями «Графіки відпрацювання пропущених навчальних занять на 2021-2022 н.р.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст.лаб. Білецька О. А.)'''''</big> | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст.лаб. Білецька О. А.)'''''</big> | ||
''' | ''' | ||
{| border="1" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№''' | |'''№''' | ||
|'''Група''' | |'''Група''' | ||
Рядок 98: | Рядок 99: | ||
''' | ''' | ||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№''' | |||
Група | | '''Група''' | ||
| '''Дисципліна''' | |||
| '''Викладач''' | |||
| '''Ауд.''' | |||
| '''День і час відпрацювання''' | |||
|- | |||
| 1 | |||
| Біо-41ф | |||
| Великий практикум з фізіології людини і тварин | |||
| Коржик О. В. | |||
| 703-а | |||
|середа13.00-14.00 | |||
|- | |||
|2 | |||
| міжфак | |||
| Вікова фізіологія з основами гігієни | |||
| Дмитроца О. Р. | |||
|703-а | |||
| середа 14.00-15.00 | |||
|- | |||
|3 | |||
|3Біо,ЛД | |||
|Основи здорового способу життя | |||
| Журавльов О. А. ; Дмитроца О. Р. | |||
| 703-а | |||
| середа 15.00-16.00 ' | |||
|- | |||
|4 | |||
| БЗЛ-53М | |||
| Педагогічна валеологія | |||
| Коцан І. Я.; Дмитроца О. Р | |||
| 703-а | |||
| середа 17.00-18.00 | |||
|- | |||
|5 | |||
|3Біо, 2ЛГ | |||
|Радіобіологія | |||
| Журавльов О. А. | |||
| 703-а | |||
| четвер 13.00-14.00 | |||
|- | |||
|6 | |||
|3Біо ЛД | |||
|Фізіологія людини і тварин | |||
| Моренко А. Г.; Козачук Н. О.| | |||
| 703-а | |||
| четвер 14.00-15.00 | |||
|7 | |||
|Біо | |||
|Фізіологія сенсорних систем | |||
|Козачук Н. О. | |||
| 703-а | |||
| четвер 15.00 – 16.00 | |||
|- | |||
|8 | |||
| Біо | |||
| Хронобіологія | |||
| Журавльов О. А. | |||
| 703-а | |||
| четвер 16.00 – 17.00 | |||
|- | |||
|} | |||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Гошко Л. І.)'''''</big> | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Гошко Л. І.)'''''</big> |
Версія за 07:50, 21 жовтня 2020
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст.лаб. Білецька О. А.)
№ | Група | Дисципліна | Викладач | Ауд. | День і час відпрацювання |
1 | Фарм-15 | Біологія з основами генетики | Абрамчук О. М.; Качинська Т. В. | 706 | Четвер 14.00-15.00 |
2 | Біо-41ф | Доклінічна діагностика біологічних систем | Качинська Т. В. | 706 | Вівторок 15.00-16.00 |
3 | 3Біо,ЛД | Імунологія | Поручинська Т. Ф. | 706 | П’ятниця 14.00 – 15.00 |
4 | ЛД-62М | Неспецифічні та специфічні фактори захисту організму | Поручинська Т. Ф. | 706 | Середа 15.00 - 16.00 |
5 | Біо-41ф | Основи ендокринології та обмін речовин | Поручинський А. І. | 706 | Понеділок 15.00-16.00 |
6 | 3Біо | Основи паталогічної фізіології | Моренко А. Г. | 706 | Понеділок 14.00-15.00 |
7 | ЛД-52М | Сучасні діагностичні методи у сфері біологічних досліджень | Качинська Т. В. | 706 | Вівторок 14.00-15.00 |
8 | ЛД-62М | Сучасні діагностичні методи у сфері біомедичних наук | Качинська Т. В. | 706 | Середа 15.00-16.00 |
9 | Медм/с28 | Фізіологія | Моренко А. Г.; Поручинський А. І., Качинська Т. В | 706 | Четвер 15.00-16.00 |
10 | Пс-11 ;Пп-12 | Біологія людини | Поручинська Т.Ф. | 706 | Понеділок 11:00–12:00 |
11 | ДО 1курс | Вікова фізіологія з основами валеології ' | Коржик О. В. | 706 | Середа 13:00–14:00 |
12 | Магістри 2 курс | Біологія у всесвітньому просторі | Коцан І. Я.; Коржик О. В. | 706 | Четвер 13:00–14:00 |
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Бурбан Л.В.)
№ | Група | Дисципліна | Викладач | Ауд. | День і час відпрацювання | ||||||
1 | Біо-41ф | Великий практикум з фізіології людини і тварин | Коржик О. В. | 703-а | середа13.00-14.00 | ||||||
2 | міжфак | Вікова фізіологія з основами гігієни | Дмитроца О. Р. | 703-а | середа 14.00-15.00 | ||||||
3 | 3Біо,ЛД | Основи здорового способу життя | Журавльов О. А. ; Дмитроца О. Р. | 703-а | середа 15.00-16.00 ' | ||||||
4 | БЗЛ-53М | Педагогічна валеологія | Коцан І. Я.; Дмитроца О. Р | 703-а | середа 17.00-18.00 | ||||||
5 | 3Біо, 2ЛГ | Радіобіологія | Журавльов О. А. | 703-а | четвер 13.00-14.00 | ||||||
6 | 3Біо ЛД | Фізіологія людини і тварин | 703-а | четвер 14.00-15.00 | 7 | Біо | Фізіологія сенсорних систем | Козачук Н. О. | 703-а | четвер 15.00 – 16.00 | |
8 | Біо | Хронобіологія | Журавльов О. А. | 703-а | четвер 16.00 – 17.00 |
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Гошко Л. І.)
Група/ Дисципліна /Викладач /Ауд. /День і час відпрацювання
- 1Маг/ Біоетика та біобезпека /Качинська Т. В / Корпус 6, ауд. 209 / Середа 16.30 – 17.30
- ЛД-32 /Діагностика проблем спадковості та репродукції / Гайдучик П. Д., Мілінчук Л. П./Поручинський А. І., Мілінчук Л. П./ П’ятниця 15.30 – 16.30
- 3ЛД/Лабораторна діагностика гормональних порушень /Поручинський А. І., Мілінчук Л. П./Корпус 6, ауд. 209 / Середа 15.30 – 16.30
- 3БЗЛ /Основи здоров`я та методика його навчання/ Дмитроца О. Р. / Корпус 6, ауд. 209 / П’ятниця 16.30 – 17.30
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Коржик О. В.)
Група/ Дисципліна /Викладач /Ауд. /День і час відпрацювання
- Біомс32 / Біокібернетика з основами нейроінформатики / Кузнєцов І. П / 701 / Понеділок 15.00 – 16.00
- 1ЛДм/с / Біомедична інформатика / Кузнєцов І. П. / 701 / Понеділок 16.00 – 17.00
- ЛД-52М / Біологічні основи неврології та психіатрії / Качинська Т. В. / 701 / Середа 15.00 – 16.00
- 3Біо / Психофізіологія людини / Козачук Н. О. / 701 / Вівторок,15.00 – 16.00
- БЗЛ-М / Сучасні проблеми спадковості / Коржик О. В. / 701 / Вівторок, 16.00 – 17.00
- Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Панкевич В.З..)
Група/ Дисципліна /Викладач /Ауд. /День і час відпрацювання
- 1БЗЛ+ПН / Безпека життєдіяльності з основами охорони праці / Мотузюк О. П. / С – 7 / Понеділк 13.00 – 14.00
- 3 Біо,ЛД / Біофізика / Абрамчук О. М. / С – 7 / Понеділок 14.00 – 15.00
- Фарм-15 / Сучасні проблеми молекулярної біології / Абрамчук О. М. / С – 7 / Понеділок 15.00 – 16.00
- 1Біо,ЛД / Вступ до фаху з основами охорони праці / Мотузюк О. П. / С – 7/ Вівторок 13.00 – 14.00
- ЛД-32 / Лабораторна справа / Мотузюк О. П. / С – 7 / Вівторок 14.00 – 15.00
- Мед-18 / Медична та біологічна фізика / Абрамчук О. М. / С – 7/ Вівторок 15.00 – 16.00
- 3Біо, БЗЛ / Молекулярна біологія /Абрамчук О. М. / С – 7 /П’ятниця 13.00 – 14.00
- 1ЛД/ Основи лабораторної справи / Мотузюк О. П. / С – 7 /П’ятниця 14.00 – 15.00
- Біо / Фізіологія, гігієна та охорона праці / Мотузюк О. П. / С – 7/П’ятниця 15.00 – 16.00
- Магістри 2 курс/ Математичне моделювання в біології та медицині / Кузнєцов І. П. / 706 / П’ятниця 13:00–140
- /Фізіологічні основи фізичного та психічного здоров’я /Дмитроца О. Р. / 706 / Вівторок 11:00–12:00