Відмінності між версіями «План роботи навчальної лабораторії фізіології та біохімії рослин на 2020-2021 навчальний рік»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 41: | Рядок 41: | ||
|- | |- | ||
| 6. | | 6. | ||
| Забезпечити обслуговування курсів: | | Забезпечити обслуговування курсів:<br /> | ||
Фізіологія та біохімія рослин, | * Фізіологія та біохімія рослин,<br /> | ||
Фізіологія рослин | * Фізіологія рослин<br /> | ||
Генетика | * Генетика<br /> | ||
Генетичні основи селекції | * Генетичні основи селекції<br /> | ||
Радіоекологія біогеоценозів | * Радіоекологія біогеоценозів | ||
| Протягом року | | Протягом року | ||
| Липянін С.Й. | | Липянін С.Й. | ||
|- | |- | ||
| | | 7. | ||
| | | Регулярно видавати методичний матеріал під час індивідуальної роботи студентів та при написанні курсових і випускних кваліфікаційних робіт | ||
| | | Протягом року | ||
| | | Липянін С.Й. | ||
|- | |- | ||
| | | 8. | ||
| | | Проводити роботу по оновленню методичного матеріалу з курсу фізіології та біохімії рослин | ||
| | | Протягом року | ||
| | | Голуб В.О., Машевська А.С., Фіщук О.С., Зінченко М.О. | ||
|- | |- | ||
| | | 9. | ||
| | | Використовувати технічні засоби навчання (мультимедійний проектор) при проведенні різних видів занять | ||
| | | Протягом року | ||
| | | Голуб В.О., Машевська А.С., Фіщук О.С., Зінченко М.О., Липянін С.Й. | ||
|- | |- | ||
| | | 10. | ||
| | | Надання консультації щодо оформлення курсових та випускних кваліфікаційних робіт студентами кафедри ботаніки денної та заочної форм навчання | ||
| | | Протягом року | ||
| | | Голуб В.О., Машевська А.С., Фіщук О.С., Зінченко М.О. | ||
|- | |- | ||
| | | 11. | ||
| | | Здійснювати видачу методичних матеріалів та навчальної літератури при підготовці до проведення лабораторних робіт | ||
| | | Протягом року | ||
| | | Липянін С.Й. | ||
|- | |||
| 12. | |||
| Забезпечення участі студентів у наукових організаційно-масових заходах різного рівня (кафедральні, факультетські, регіональні, всеукраїнські, міжнародні) (наукові семінари, круглі столи, науково-практичні конференції, конкурси наукових робіт) | |||
| Протягом року | |||
| Голуб В.О., Машевська А.С., Фіщук О.С., Зінченко М.О. | |||
|- | |||
| 13. | |||
| Поновлювати в міру потреби фонд таблиць з курсу „Фізіологія та біохімія рослин” та «Фізіологія рослин» | |||
| Протягом року | |||
| Голуб В.О., Машевська А.С., Фіщук О.С., Зінченко М.О., Липянін С.Й. | |||
|- | |||
| 14. | |||
| Постійно дбати про матеріальне забезпечення навчального процесу наочними посібниками, лабораторним посудом, інструментами, хімічними реактивами | |||
| Протягом року | |||
| Голуб В.О., Машевська А.С., Фіщук О.С., Зінченко М.О., Липянін С.Й. | |||
|} | |} |
Версія за 18:50, 23 жовтня 2020
«Затверджено»
на засіданні кафедри ботаніки і методики
викладання природничих наук
протокол № 1 від 03вересня 2020 р.
завідувач кафедри ботаніки і методики
викладання природничих наук доцент Зінченко М.О.
П Л А Н роботи навчальної ЛАБОРАТОРІЇ ФІЗІОЛОГІЇ ТА БІОХІМІЇ РОСЛИН кафедри ботаніки методики і викладання природничих наук факультету біології та лісового господарства Волинського національного університету Лесі Українки на 2020-2021 н.р.
№ п/п | Заходи | Термін виконання | Виконавці |
---|---|---|---|
1. | Скласти план роботи лабораторії | Вересень, 2020 року | Липянін С.Й., Машевська А.С., Голуб В.О., Зінченко М.О. |
2. | Організація та проведення консультацій для студентів | Протягом року | Голуб В.О., Машевська А.С., Зінченко М.О. |
3. | Організація відпрацювання пропущених студентами лабораторних занять та їх облік | Протягом року, згідно графіку | Липянін С.Й. |
4. | Здійснювати контроль за чергуванням студентів протягом року | Протягом року | Липянін С.Й. |
5. | Провести інструктаж з техніки безпеки | Вересень, 2020 р. | Голуб В.О., Машевська А.С., Фіщук О.С., Зінченко М.О. |
6. | Забезпечити обслуговування курсів:
|
Протягом року | Липянін С.Й. |
7. | Регулярно видавати методичний матеріал під час індивідуальної роботи студентів та при написанні курсових і випускних кваліфікаційних робіт | Протягом року | Липянін С.Й. |
8. | Проводити роботу по оновленню методичного матеріалу з курсу фізіології та біохімії рослин | Протягом року | Голуб В.О., Машевська А.С., Фіщук О.С., Зінченко М.О. |
9. | Використовувати технічні засоби навчання (мультимедійний проектор) при проведенні різних видів занять | Протягом року | Голуб В.О., Машевська А.С., Фіщук О.С., Зінченко М.О., Липянін С.Й. |
10. | Надання консультації щодо оформлення курсових та випускних кваліфікаційних робіт студентами кафедри ботаніки денної та заочної форм навчання | Протягом року | Голуб В.О., Машевська А.С., Фіщук О.С., Зінченко М.О. |
11. | Здійснювати видачу методичних матеріалів та навчальної літератури при підготовці до проведення лабораторних робіт | Протягом року | Липянін С.Й. |
12. | Забезпечення участі студентів у наукових організаційно-масових заходах різного рівня (кафедральні, факультетські, регіональні, всеукраїнські, міжнародні) (наукові семінари, круглі столи, науково-практичні конференції, конкурси наукових робіт) | Протягом року | Голуб В.О., Машевська А.С., Фіщук О.С., Зінченко М.О. |
13. | Поновлювати в міру потреби фонд таблиць з курсу „Фізіологія та біохімія рослин” та «Фізіологія рослин» | Протягом року | Голуб В.О., Машевська А.С., Фіщук О.С., Зінченко М.О., Липянін С.Й. |
14. | Постійно дбати про матеріальне забезпечення навчального процесу наочними посібниками, лабораторним посудом, інструментами, хімічними реактивами | Протягом року | Голуб В.О., Машевська А.С., Фіщук О.С., Зінченко М.О., Липянін С.Й. |