trusted
1284
редагування
Андрій (обговорення | внесок) (1) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 38: | Рядок 38: | ||
| [[Бегун Світлана Іванівна]] | | [[Бегун Світлана Іванівна]] | ||
| кандидат економічних наук, доцент | | кандидат економічних наук, доцент | ||
|- | |||
|- | |||
| [[Сур’як Алла Володмимирівна]] | |||
| кандидат економічних наук, доцент | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Колосок Андрій Мирославович]] | |||
| кандидат економічних наук, доцент | |||
|- | |||
|- | |||
| Стрільчук Ростислав Семенович | |||
| кандидат економічних наук, доцент | |||
|- | |||
|- | |||
| | |||
| лаборант | |||
|- | |- | ||
|} | |} |