Відмінності між версіями «Динаміка м'язового скорочення за умов ішемії, морфофонкціональні особливості ішеміїзованих м'язів»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 94: | Рядок 94: | ||
|} | |} | ||
'''ТЕМАТИКА НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ ЗА 2021/22 НАВЧАЛЬНИЙ РІК''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№''' | |'''№ ''' | ||
|''' | |'''Прізвище, ім’я студента''' | ||
|''' | |'''Тема наукового дослідження''' | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
| | |Кривенька Анна | ||
| | |Особливості скорочення поперечнопосмугованої мязевої тканини | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
| | |Ярошик Богдан | ||
| | |Ішемія. Морфологічні особливості скелетної мускулатури. | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
| | |Давиденко Дмитро | ||
| | |Вплив фулерену С60 на час досягнення гладенького тетанусу в скелетних м'язах щурів після ін'єкцій пептидів кардіоемболічного інсульту біопсії | ||
|- | |||
|4 | |||
|Лебединська Анастасія | |||
|Біохімічні особливості ішеміїзованих поперечнопосмугованих волокон. | |||
|- | |- | ||
|5 | |5 | ||
| | | Крат Олена | ||
| | | Особливості гістологічного фарбування ішеміїзованих скелетних мязів | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Версія за 12:22, 27 січня 2022
Назва групи (гуртка): Динаміка м'язового скорочення за умов ішемії, морфофонкціональні особливості ішеміїзованих м'язів
Науковий керівник: [Мотузюк Олександр Петрович] кандидат біологічних наук, доцент
Мета й завдання: метою роботи проблемної групи є залучення обдарованої молоді до наукової діяльності, ґрунтовне та різнобічне вивчення студентами патофізіології м’язового скорочення.
Основними завданнями проблемної групи є:
- поглиблене вивчення студентами механізму м’язового скорочення
- розв’язання актуальних науково-технічних питань, ознайомлення з методикою планування й проведення експерименту та проведення циклу досліджень особливостей скорочення ішеїміїзованого м’язу
- організація науково-дослідної роботи студентів під час виконання кваліфікаційних робіт
- розвиток у студентів компетентностей науковця, дослідника;
- залучення студентів до участі в наукових конференціях, семінарах, конкурсах; апробація результатів науково-дослідної роботи студентів на міжнародних та всеукраїнських наукових заходах та їх публікація в наукових виданнях;
- обговорення теоретичних.
У процесі свої діяльності члени проблемної групи будуть використовувати такі форми роботи як засідання, наукові дослідження, участь у наукових конференціях, семінарах, круглих столах.
Склад групи (гуртка):
№ | Прізвище, ім’я студента | Курс | Група |
1 | Кривенька Анна | 2 | ЛД-23 |
2 | Ярошик Богдан | 3 | Біо-31 |
3 | Давиденко Дмитро | 4 | ЛД-42 |
4 | Лебединська Анастасія | 5 | ЛД-52 |
5 | Крат Олена |
Календарний план роботи:
№ | Назва і вид роботи | Виконавці | Термін виконання |
1 | Дослідження відомостей наукової літератури з питань скорочення ішеміїзованих мязів | Давиденко Дмитро, Лебединська Анастасія | Вересень-жовтень, 2021 р. |
2 | Дослідження відомостей наукової літератури з проблем патофізіологї мязевого скорочення | Усі учасники групи | Вересень-грудень, 2021 р. |
3 | Підготовка демонстраційних матеріалів/доповідей для загальноосвітніх шкіл (вчителів, батьків учнів та учнів) з метою покращення знань з питань імунопрофілактики та популяризації імунопрофілактики серед зазначених категорій | Давиденко Дмитро, Крат Олена | Жовтень-грудень, 2021 р. |
4 | Експериментальне дослідження впливу фулерену С60 на час досягнення гладенького тетанусу в скелетних м'язах | Давиденко Дмитро | Вересень-жовтень, 2021 р |
5 | Обговорення результатів експериментального дослідження, формування висновків розвитку патологій, пов'язаних з ішемією мязів . | Всі члени проблемної групи | Грудень-січень, 2021/22 рр. |
6 | Публікація відеоматеріалів у соціальних мережах | Керівник проблемної групи | Травень-червень 2022 р. |
7 | Участь у щорічній науково-практичній конференції університету, доповіді, публікація матеріалів конференції. | Всі члени проблемної групи | Протягом року |
ТЕМАТИКА НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ ЗА 2021/22 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
№ | Прізвище, ім’я студента | Тема наукового дослідження |
1 | Кривенька Анна | Особливості скорочення поперечнопосмугованої мязевої тканини |
2 | Ярошик Богдан | Ішемія. Морфологічні особливості скелетної мускулатури. |
3 | Давиденко Дмитро | Вплив фулерену С60 на час досягнення гладенького тетанусу в скелетних м'язах щурів після ін'єкцій пептидів кардіоемболічного інсульту біопсії |
4 | Лебединська Анастасія | Біохімічні особливості ішеміїзованих поперечнопосмугованих волокон. |
5 | Крат Олена | Особливості гістологічного фарбування ішеміїзованих скелетних мязів |