trusted
1284
редагування
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 112: | Рядок 112: | ||
| '''Період проходження підвищення кваліфікації''' | | '''Період проходження підвищення кваліфікації''' | ||
| '''Документ, який підтверджує проходження підвищення кваліфікації''' | | '''Документ, який підтверджує проходження підвищення кваліфікації''' | ||
|- | |||
| | |||
|Підвищення кваліфікації на науково-методичному семінарі «Сучасні стратегії та інноваційні моделі надання соціальних послуг» | |||
|Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки; кафедра соціальної роботи та педагогіки вищої школи | |||
|25.09.2020- 09.10.2020 | |||
|Сертифікат №19 серія н/с; наказ № 26-к/а від 24 вересня 2020 р.(60 год.). [https://wiki.vnu.edu.ua/images/a/ac/Соціальні_послуги_2020.jpg] | |||
|- | |- | ||
| | | |