Відмінності між версіями «TOGETHER UNITED: науковці проти війни»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 1: Рядок 1:
'''Програма«TOGETHER UNITED: НАУКОВЦІ ПРОТИ ВІЙНИ»''' - платформа для обміну думок та забезпечення єднання вчених різних галузей знань заради пошуку шляхів вирішення проблем війни, безпеки сталого розвитку та відновлення миру в Україні. <br />
'''Програма«TOGETHER UNITED: НАУКОВЦІ ПРОТИ ВІЙНИ»''' - платформа для обміну думок та забезпечення єднання вчених різних галузей знань заради пошуку шляхів вирішення проблем війни, безпеки сталого розвитку та відновлення миру в Україні. <br />
В умовах повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, усе українське суспільство об’єднане у своєму бажанні та зусиллях проти ворога, підтримки ЗСУ й людей, що постраждали від варварських дій агресора. Саме завдяки спільним зусиллями українського народу, й допомоги наших іноземних партнерів та друзів – ми переможемо й збережемо демократичні цінності. Цією ініціативою ми запрошуємо національну та світову наукову спільноту, учених – представників різних академічних дисциплін та усіх, кого турбують питання наслідків військових конфліктів і відновлення розвитку й миру у третьому тисячолітті.<br />
До участі у Програмі запрошуємо науковців – представники різних академічних дисциплін та усіх, кого турбують питання наслідків військових конфліктів і відновлення розвитку й миру у третьому тисячолітті.
До участі у Програмі запрошуємо науковців – представники різних академічних дисциплін та усіх, кого турбують питання наслідків військових конфліктів і відновлення розвитку й миру у третьому тисячолітті.



Версія за 18:04, 9 травня 2023

Програма«TOGETHER UNITED: НАУКОВЦІ ПРОТИ ВІЙНИ» - платформа для обміну думок та забезпечення єднання вчених різних галузей знань заради пошуку шляхів вирішення проблем війни, безпеки сталого розвитку та відновлення миру в Україні.

В умовах повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, усе українське суспільство об’єднане у своєму бажанні та зусиллях проти ворога, підтримки ЗСУ й людей, що постраждали від варварських дій агресора. Саме завдяки спільним зусиллями українського народу, й допомоги наших іноземних партнерів та друзів – ми переможемо й збережемо демократичні цінності. Цією ініціативою ми запрошуємо національну та світову наукову спільноту, учених – представників різних академічних дисциплін та усіх, кого турбують питання наслідків військових конфліктів і відновлення розвитку й миру у третьому тисячолітті.

До участі у Програмі запрошуємо науковців – представники різних академічних дисциплін та усіх, кого турбують питання наслідків військових конфліктів і відновлення розвитку й миру у третьому тисячолітті.

Мета проведення | Main goal

Її метою є створення майданчика для обміну думок науковців щодо проблем війни та долучення наукової спільноти до благодійної акції на відновлення розвитку й миру в Україні. Одним з ключових завдань заходу є збір коштів на підтримку ЗСУ та осіб постраждалих від військової агресії російської федерації. Конференція покликана забезпечити єднання вчених за ради пошуку шляхів вирішення проблеми війни та відновлення миру в Україні. До участі у конференції запрошуються науковці – представники різних академічних дисциплін та усі, кого турбують питання наслідків військових конфліктів і відновлення розвитку й миру у третьому тисячолітті. Мультидисциплінарний характер конференції забезпечить інтеграцію науковців різних галузей знань до обговорення сучасних викликів військових дій в Україні та шляхів до порозуміння і миру в третьому тисячолітті.


Конференції в межах програми "TOGETHER UNITED: науковці проти війни"
15 травня 2023 р. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "ТРАНСФОРМАЦІЯ МОДЕЛІ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ В УМОВАХ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ ТА ІНТЕГРАЦІЇ З ЄС".
15 березня 2023 р. ІІ Міжнародна науково-практична конференція "REBUILD UKRAINE: справа всього цивілізованого світу" (Луцьк, 15 березня 2023 р.). Матеріали конференції[1]
1 Збірник ReB друк.pdf

За ініціативою науковців Громадської Організації «Інститут транскордонних ініціатив» у співпраці з Лабораторією проєктів та ініціатив Волинського національного університету імені Лесі Українки та Волинського відділення Спілки економістів України 15 березня 2023 р. проведено ІІ міжнародну науково-практичну конференцію «REBUILD UKRAINE: справа всього цивілізованого світу» в рамках Програми «Together United: науковці проти війни».

Напрямами роботи вчених стали:

  1. Розвиток секторів економіки в умовах війни: структурні зміни; ринок праці в умовах релокації бізнесу та міграції населення;
  2. Зміцнення інституційної спроможності, безпеки та розвиток цифрової економіки;
  3. Функціонування фінансового сектору України в умовах воєнного стану;
  4. Енергетична незалежність та Зелений Курс повоєнної відбудови;
  5. Управління проєктами структурних змін, розвитку регіонів і територіальних громад;
  6. Україна та ЄС: нові формати співпраці;
  7. Соціально-економічні та правові аспекти сталої повоєнної відбудови України.

Конференція «REBUILD UKRAINE: справа всього цивілізованого світу» націлена
на поширення вченими України ідеї, що згуртованість та реалізація таких цінностей, як різноманітність, рівність, справедливість, співробітництво, участь, спільність є дієвими у подоланні деструктивних наслідків війни та розв’язання проблем людства.

20 травня 2022 р. Міжнародна благодійна науково-практична конференція "TOGETHER UNITED: науковці проти війни" (Луцьк, 20 травня 2022 р.) Матеріали конференції[2]
Zbirnyk tez 3.pdf

Метою проведення є створення майданчика для обміну думок науковців щодо проблем війни та долучення наукової спільноти до благодійної акції на відновлення розвитку й миру в Україні.

Одним з ключових завдань заходу є збір коштів на підтримку ЗСУ та осіб постраждалих від військової агресії російської федерації. Конференція покликана забезпечити єднання вчених за ради пошуку шляхів вирішення проблеми війни та відновлення миру в Україні.

Участь у конференції взяли науковці – представники різних академічних дисциплін та усі, кого турбують питання наслідків військових конфліктів і відновлення розвитку й миру у третьому тисячолітті.

Мультидисциплінарний характер конференції забезпечить інтеграцію науковців різних галузей знань до обговорення сучасних викликів військових дій в Україні та шляхів до порозуміння і миру в третьому тисячолітті.

Напрямами роботи вчених стали:

  1. Безпека сталого розвитку в умовах гуманітарної кризи
  2. Системні наслідки війни в Україні: економічні потрясіння, безпека харчових продуктів, енергетичні шоки, геополітичні потрясіння, інформаційні загрози
  3. Пошук нової системи безпеки
  4. Вимушена міграція в умовах війни – наслідки та ефекти
  5. Екологічні наслідки військових дій
  6. Освіта і наука в умовах війни
  7. Varia (приймаються матеріали за іншими напрямами, що відповідають темі конференції)