Робота зі стейкхолдерами

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку

“Oscillatory correlates of working memory function – a simulation study constrained with experimental data”- Павел Херман

Павел Херман
Фото а2.jpeg
Фото а1.jpeg
Фото а3.jpeg
  • У травні 2018 року в рамках Фестивалю наукиз лекцією “Oscillatory correlates of working memory function – a simulation study constrained with experimental data” виступив доктор Павел Херман (Department of Computational Science and Technology, Royal Institute of Technology, Stockholm, Sweden, де були представлені результати багаторічної роботи в галузі нейроінформатики та приклади використання комп’ютерного моделювання для пояснення механізмів функціонування робочої пам’яті. Лекція викликала великий інтерес у студентів та викладачів, адже нейроінформатика є перспективною галуззю біологічної науки, що досить інтенсивно розвивається. Студенти цікавилися можливістю використання результатів дослідження доповідача у сфері штучного інтелекту та можливостях прогнозування психічних розладів.

Досвід навчання та наукової роботи у Rensselaer Polytechnic Institute (RPI)

Олена Федонюк





  • У червні 2018 року випускниця Олена Федонюк поділилася зі студентами досвідом навчання та наукової роботи у Rensselaer Polytechnic Institute (RPI) в штаті Нью-Йорк, США, де вона отримала диплом Магістра з Інженерії за спеціальністю Біомедична інженерія; а також досвідом практичної дослідницької роботи у одному із дослідницьких інститутів Масачусетського технологічного інституту (США) – Whitehead Institute for Biomedical Research, MTI, де вона займалася функціональною геномікою та досліджувала рак яєчників.







В рамках тижня мозку...

Фото 0.jpeg
Фото 00.jpeg
Фото 88.jpeg
Фото 010.jpeg



  • В рамках Тижня мозку, що проводився на базі факультету і Луцького базового медичного коледжу 18-21 березня 2019 року, викладачі кафедри (професор Алевтина Моренко, доцент Ілля Кузнецов, аспіранти Ольга Коржик і Сергій Бранюк), і коледжу (випускниця спеціальності 091 Біологія, нині викладач Волинського медичного інституту Ірина Міщенко) виступили з лекціями про актуальні питання дослідження і діагностики стану мозку, використання сучасних біомедичних технологій.





Круглий стіл за участі стейкхолдерів (15 травня 2019 року)

Фото 333.jpeg
Фото 444.jpeg
Фото 222.jpeg
Фото 555.jpeg


  • Круглий стіл за участі стейкхолдерів (15 травня 2019 року)

В рамках щорічного Фестифалю науки рядом фахівців-медиків було проведено цикл лекцій із:

  1. проблем санітарії і гігієни населення (доповідач - в.о. директор ДУ "Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України" к.б.н. Наталія Янко),
  2. проблем попередження вірусних захворювань, зокрема туберкульозу. (доповідач - лікар-діагност Волинського обласного фiзіопульмонологічного медичного центру к.б.н. Наталія Кондратюк),
  3. проблем надання медичної допомоги людині під час невідкладних станів (доповідач - лікар-терапевт Людмила Гошко).


А для студентів біологічного факультету та Луцького медичного коледжу викладачами та молодими науковцями були організовані тренінги і воркшопи з мікробіології, електроміографії, електроенцефалографії, першої медичної допомоги, виставки і обговорення у форматі круглого столу.




Круглий стіл за участі стейкхолдерів (14 жовтня 2019 року)

завідувач клініко-діагностичної лабораторії Волинської обласної клінічної лікарні Людмила Міленчук
директор клініко-діагностичної лабораторії Луцького пологового будинку Олександр Коноваленко


  • Круглий стіл за участі стейкхолдерів (14 жовтня 2019 року)

14 жовтня 2019 року відбувся круглий стіл за участі роботодавців, на якому грунтовно аналізували зміст освітньої програми та окреслили шляхи її оптимізації.

В рамках круглого столу завідувач клініко-діагностичної лабораторії Волинської обласної клінічної лікарні Міленчук Людмила Петрівна та директор клініко-діагностичної лабораторії Луцького пологового будинку Олександр Коноваленко прочитали цикл лекцій з актуальних проблем лабораторної діагностики.



В рамках виїзного засідання VIII зʼїзду Українського Біофізичного товариства...

Фото 1212.jpeg
Фото 4343.jpeg
Фото 7676.jpeg
Фото 000.jpeg




  • В рамках виїзного засідання VIII зʼїзду Українського Біофізичного товариства 15 листопада 2019 року з публічними лекціями з проблем сучасної біофізики і нейрофізіології виступили провідні вчені України, члени президії товариства:
  1. докт. біол. наук, професор В.С. МАРТИНЮК (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) - КОСМОФІЗИЧНІ ФАКТОРИ І БІОЛОГІЧНІ ПРОЦЕСИ
  1. чл.-кор. НАН України, докт. біол. наук, професор Я.М. ШУБА (Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України) - ЕЛЕКТРОФІЗІОЛОГІЯ, ЯК ОСНОВА ЗНАНЬ ПРО ІОННІ КАНАЛИ
  1. докт. біол. наук, професор О.В. ЖОЛОС (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) - МЕХАНІЗМИ ПРИГНІЧЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ І СКОРОТЛИВОЇ АКТИВНОСТІ ГЛАДЕНЬКИХ М’ЯЗІВ КИШЕЧНИКУ ПРИ ДІЇ ЗАГАЛЬНИХ АНЕСТЕТИКІВ
  1. докт. біол. наук, професор М.С. МІРОШНИЧЕНКО (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) - МЕХАНІЗМИ РЕГУЛЯЦІЇ СКОРОЧЕННЯ СКЕЛЕТНОГО М’ЯЗУ ТА РОЛЬ Са2+
  1. Dr. О.V. KOPACH, PhD (UCL Institute of Neurology, University College London, London, UK) - Ca2+ -INDUCED EXCITOTOXICITY IN FRONTOTEMPORAL DEMENTIA: CROSSTALK BETWEEN GLUTAMATE RECEPTORS AND MITOCHONDRIA IN CORTICAL NEURONS







BIOPAC Systems, Inc.

Слав Дімов
Фото Б2.jpeg






  • 16 листопада 2019 року представник одного із світових лідерів-виробників біомедичного обладнання - BIOPAC Systems, Inc. (США)

Слав Дімов провів лабораторні заняття, на яких були продемонстровані можливостісучасного діагностичного обладнання.







Круглий стіл за участі стейкхолдерів] (12 лютого 2020 року)

Фото БD1.jpeg
Фото БD11.jpeg

Під час засідання круглого столу за участі науково-педагогічного складу кафедри і факультету, студентів, випускників, працедавців, у тому числі працівників і керівників клінік-діагностичних лабораторій міста Луцька та Волинської області були висловлені рекомендації щодо поглиблення професійних компетентностей в галузі лабораторної клінічної діагностики. Під час круглих столів до ОП також внесено доповнення від роботодавців про забезпечення магістрів компетентностями щодо організації роботи в лабораторіях різного профілю та їх структурних підрозділах, застосовування сучасних методів роботи, впровадження стандартів ISO.




«Вправи замість ліків» - Даніло Контьєро

Даніло Контьєро
Фото БK2.jpeg


  • 2 березня 2020 року на запрошення Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки по програмі відкритих лекцій для студентів вишу, на медико-біологічному факультеті відбулася відкрита лекція доктора Університету Західної Шотландії (Великобританія) Даніло Контьєро на тему: «Вправи замість ліків».







Дистанційна нарада

  • 14 квітня 2020 року на медико-біологічному факультеті за допомогою корпоративної

платфоми Microsoft Teams відбулась дистанційна нарада працівників деканату, завідувачів кафедр

та гарантів освітніх програм факультету.

Фото Б7K1.jpeg
  1. На засіданні було проаналізовано стан підготовки до акредитації спеціальностей та освітніх програм: 091 Біологія (Біологія), 091 Біологія (Лабораторна діагностика), 205 Лісове господарство, 206 Садово-паркове господарство, 014.15 Середня освіта (Природничі науки), 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).
  2. Сплановано роботу щодо оптимізації структури веб-сторінки факультету. Обговорено особливості анкетування студентів, викладачів та стейкхолдерів. Також врахували пропозиції та зауваження для поліпшення планів освітніх програм, що були зібрані анкетуванням, під час громадського обговорення на сайті університету.

Дистанційний навчально-методичний семінар

Фото Б73K1.jpeg
  • 25 травня 2020 року на кафедрі фізіології людини і тварин за допомогою корпоративної платфоми Microsoft Teams відбувся дистанційний навчально-методичний семінар, присвячений обговоренню питань щодо акредитації освітньо-професійної програми 091 Біологія (Лабораторна діагностика) другого (магістерського) освітнього рівня. Професор Моренко Алевтина Григорівна звернула увагу присутніх на те, що лабораторна діагностика є одним із пріоритетних і конкурентних на ринку праці напрямів медичної діяльності, який постійно розвивається як в Україні, так і за кордоном. Особливо зросла актуальність оволодіння такою освітньою програмою в умовах небезпечного поширення захворювання Covid 19.

Отже, без даних лабораторних аналізів неможлива не тільки постановка клінічного діагнозу, але й контроль за ефективністю та безпекою лікарської терапії.

  1. На засіданні була також приділена увага опитимізації сайту факультету, вікі сторінки кафедри, наповнення навчально-методичними і науковими матеріали.
  2. Розглянули питання, пов’язані із самоаналізом освітньої програми, роботою зі стейкхолерами.