* Обласна очно-дистанційна Природнича школа, 2020

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Версія від 13:30, 7 листопада 2020, створена Yermeychuk Tamara (обговорення | внесок) (Створена сторінка: '''Осіння сесія у дистанційній Природничій школі''' У Волинському обласному еколого-нат...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Осіння сесія у дистанційній Природничій школі

У Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі з 27 по 30 жовтня 2020 року проходила осіння дистанційна сесія у Природничій школі (відділення біологія).
Слухачі школи мали можливість знайомитись з лекційними матеріалами та відео презентаціями «Гриби-джерело небезпек та засіб лікування», «Небезпечні адвентивні види рослин» (Коцун Л.О, к.б.н., доцент кафедри ботаніки ВНУ ім. Лесі Українки), «Основи мікробіологічних досліджень», «Біотехнологія в промисловості та рослинництві» (Дяків С.В., викладач, к.б.н. кафедри гістології та медичної біології навчально-наукового медичного інституту Волинського національного університету ім. Лесі Українки), «Екологічне значення атмосфери та її охорона», «Екологічне значення гідросфери» (Коцун Б.Б., к.б.н., доцент кафедри природничо-математичних дисциплін початкової освіти ВНУ ім. Лесі Українки).
Заняття відбувались також у вигляді відео конференції.
Цікавою та пізнавальною була лекція-дискусія «Взаємодія людського суспільства та природи як чинник виникнення глобальних проблем суспільства» (лектор Коцун Б.Б.).
Також здобувачі освіти ознайомились з відео презентаціями в рамках Всеукраїнської Природничої школи «Принципи організації сучасного наукового дослідництва» (Безусько А.Г., к.б.н.), «Дослідження явища цвітіння води» (Білоус О.П., к.б.н. НДІ гідробіології). По закінченню сесії слухачі отримали завдання для самостійного опрацювання.