Іванашко Оксана Євгенівна
Біографічна довідка[ред.] Українка. Розпочала трудову діяльність у вищій школі з 1991 року і по 1992 рік працювала за сумісництвом на факультеті післядипломної освіти, де читала навчальні курси для слухачів факультету “Практична психологія в системі народної освіти”. Практична робота як психолога здійснювалась у загальноосвітній школі № 22, м. Луцька та доповнювалась роботою у психологічній консультації при Луцькому міському РАГСі по 1994 рік.
З 1992 року штатний працівник кафедри психології, згодом (після реорганізації) кафедри педагогічної та вікової психології. У 2001 році успішно захистила кандидатську дисертацію «Психологічний аналіз усвідомлення здорового способу життя дітьми дошкільного віку».
З 2002 по 2004 рік куратор наукового товариства аспірантів і студентів факультету психології. За цей період організувала і провела дві міжнародних конференції в рамках звітної конференції професорсько-викладацького складу та студентів факультету, відновила традицію публікації наукових доповідей у збірнику матеріалів конференції «Актуальні проблеми психології», налагодила зв’язки з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та міжнародні – з Брестським державним університетом імені О.Пушкіна, здійснюється постійний обмін студентами з вказаними вузами з метою участі в конференціях. У 2002 році отримала Диплом ІІІ ступеня у конкурсі „Інтелектуал Волині” зайняла ІІІ місце у номінації „Кращий молодий науковець ВДУ” . З 2003 року призначена на посаду доцента кафедри педагогічної та вікової психології. 2003-2004 рр. заступник декана факультету психології.
З 2005 року і по теперішній час заступник декана факультету психології з навчальної роботи, голова методичної комісії факультету психології, член науково-методичної ради СНУ імені Лесі Українки.
З 2006 до 2009 року задіяна у роботу держбюджетної наукової теми „Активізація мотиваційної трансформації у процесі професіоналізації особистості”. З 2013 року по 2016 рік включена у робочу групу держбюджетної наукової теми „Психогенеза ревіталізації депривованої особистості”. 2009-2011 член спеціалізованої вченої рази із захисту кандидатських дисертацій зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
За час роботи на посаді доцента кафедри педагогічної та вікової психології неодноразово відзначена грамотами та подяками, серед яких грамоти і подяки університету, управління освіти Луцької міської ради. Почесна грамота Волинської обласної ради, подяка міністерства освіти і науки України та срібний нагрудний знак Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Сфера наукових досліджень та інтересів[ред.] Cупровід дітей в освітніх закладах, ортобіоз особистості, формування потреби здорового способу життя дітей та молоді, соціалізація та інтеграція дітей з особливими потребами та проблеми інклюзії в Україні та, зокрема, у Волинській області.
Науково-педагогічна діяльність[ред.] З 1997 року у межах дисертаційного дослідження вивчала проблему усвідомлення потреби здорового способу життя.
З 2005 року активно займається науково-практичною роботою з проблем психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими потребами. За цей період виступила активним організатором і учасником восьми міжнародних конференцій з вказаної проблеми в рамках роботи науково-дослідного майданчика „Сучасні підходи до інтеграції та соціалізації дітей з особливими потребами”, а з 2013 року «Інноваційні підходи до психолого-педагогічного супроводу інклюзивної освіти» на базі Комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Луцької міської ради Волинської області » і отримала дев’ять сертифікатів до роботи з особами з особливими потребами, пройшла сім міжнародних стажувань з проблеми.
З 2013 року в складі групи волонтерського проекту з організації діяльності Університету Третього Віку – Волинський Акме-Університет – https://www.facebook.com/VAkmeU.
Обсяг теоретичних знань та практичні навички послідовно відображаються в серії публікацій навчально-методичного та наукового-дослідницького плану. Викладає дисципліни «Основи психології», «Психологічна служба в освіті», «Методика викладання психології у вищих навчальних закладах», «Ортобіоз особистості».
Контакти:[ред.] 43025, м. Луцьк, вул. Потапова 9 к.201 Телефон: +38(0332)249001 е-mail: oksanaiva@ukr.net[[Заголовок посиланняЗаголовок посилання]]