Карта мрій, або як правильно ставити цілі у житті
24 грудня 2020 року на факультеті біології та лісового господарства студенти вчилися правильно ставити цілі і пріоритети у своєму житті, використовуючи техніку «Карта бажань» з організатором заходу доцентом кафедри ботаніки та методики викладання природничих наук Фіщук Оксаною Сергіївною.
Дошка бажань — це потужний енергетичний інструмент, дія якого спрямована на продуктивне виконання найпотаємніших фантазій. Для її створення можна використовувати класичний лист А4, який з легкістю поміститися в рамочку. Але оптимальним вибором стане ватман А1, що дозволяє візуалізувати численні бажання, а також відкриває безмежний простір для експериментів.
Важливо! На обраному аркуші мають бути відсутні лінії, клітини та інші графічні зображення. Зразок картки повинен бути абсолютно чистим, що символізує нову життєву сторінку, яку ви заповніть самостійно, представляючи таємні мрії.
Парапсихологи зробили акцент на двох основних моментах, які впливають на ефективність роботи створеної карти:
Перед початком створення необхідно максимально розслабитися і чітко сформулювати цілі, які хочете досягти, і загадати їх. Для цього можна використовувати інструментальну музику, полум'я свічки або воду, що дозволяє сконцентруватися і привести мозкову активність в стан спокою.
Підібрати фотографії та картинки, які максимально наближені до реальних образів. Їх можна вирізати з гламурних журналів, брошур або взяти з просторів всесвітньої павутини.
У разі відсутності малюнка відповідного формату, використовуйте творчість. Можна намалювати будинок своєї мрії, машину або іншу мету, яку ви бажаєте досягти. Також допускається текстова інтерпретація — напис, що виражає фантазії в словесній формі.
Етапи створення
Після підготовки ватману або білого аркуша паперу, а також вирізки відповідних картинок з альбому, необхідно приступити до процесу створення Дошки бажань. Перший етап розділений на дві процедури:
Графічна розмітка макету, що здійснюється у відповідність з унікальною сіткою Багуа. На аркуші необхідно накреслити квадрат, який буде розділений на дев'ять рівних зон. Кожен «внутрішній» квадрат відповідає конкретній сфері життєдіяльності, кольору і стороні світу.
Розфарбування секторів в конкретні кольори, які символізують основні аспекти життя кожної людини. Для цього слід подивитися приклад готового колажу.
Для кожного «внутрішнього» квадрату в Карті бажань призначається конкретний відтінок. Порядок кольорів не можна порушувати, бо це може мати негативний вплив на ефективність роботи енергетичного інструменту по реалізації намічених цілей.
Кольори секторів наступні:
- жовтий — центральний сектор;
- червоний — верхній квадрат (південь);
- синій — нижній (північ);
- білий — правий (захід);
- зелений — лівий (схід);
- салатовий — лівий верхній (південний схід);
- коричневий — правий верхній (південний захід);
- світло-коричневий або пісочний — лівий нижній (північний схід);
- сірий — правий нижній (північний захід).
Важливо! На кольоровому макеті Карти південний сектор розташовується нагорі, північний — внизу, східний — зліва, а західний — знизу.
Робота з секторами Карти — ключові моменти
Кожен сектор Карти бажань відповідає за конкретну сферу життєдіяльності людини. Він створює певний енергетичний імпульс, який відкриває можливості для поетапної реалізації заповітних цілей. Виділяють такі сектори, як:
Центральний, призначений для розміщення найзаповітніших мрій. Якщо ви сумніваєтеся в важливості кількох бажань або не можете вибрати щось одне, то оптимальним варіантом стане з'єднання всіх фантазій, які повинні збутися, воєдино. Ви також можете доповнити сектор картинками, які не знайшли місця в інших областях макету.
Багато психологів стверджують, що в середині центрального квадрату слід розмістити власну фотографію, що випромінює позитивну енергію. Вона допоможе залучити в життя найпотаємніші мрії, які стануть реальністю.
«Багатство», який відповідає за матеріальний аспект існування. Тут має бути все, що вам потрібно для щасливого і заможного життя — особняк або розкішна квартира, ювелірні прикраси, антикваріат, гроші. Ви можете розмістити в секторі фотографії бажаних речей або вклеїти банкноту, домалювавши число нулів до необхідної суми. Підписи під картинками повинні бути позитивними і стверджуючими.
«Здоров'я», в якому повинна знаходитися ваша фотографія. Ви можете вирізати фігуру людини, яка вам подобається, і поверх неї вклеїти своє обличчя. Текстовий супровід має бути наступним:
«У мене відмінне здоров'я», «Моя голова завжди легка і ясна», «Моє рельєфне і підтягнуте тіло — досконале!». Забороняється використовувати негативну частку «не» і слово «худий».
«Любов і особистісні відносини». Цей сектор є одним з головних, тому що людина, у якої є улюблена сім'я, не може бути нещасною. Тут потрібно розміщувати зображення найближчих людей, яких ви хочете бачити у своєму житті.
«Кар'єра і успіх на роботі». В квадраті потрібно розташувати картинку, на якій ви займаєтеся улюбленою справою і отримуєте від цього гарний прибуток. Можна намалювати своєрідні сходи, кожну зі сходинок якої підписати у відповідності з посадою, яку ви плануєте зайняти. Важливо визначити конкретну суму заробітної плати, особливості бізнесу і дати, коли все це реалізується.
«Слава». Це поняття має на увазі не тільки приголомшливі досягнення, такі, як перемога на Олімпійських іграх або премія на Канському кінофестивалі, а й суспільне визнання на роботі, вдома і в вузькому колі близьких людей.
Студенти з великим задоволенням обговорювали та обдумували плани та мрії на найближчі 5 років і втілювали це на папері, підписуючи свої кати мрій життєвими висловами та висловами відомих людей.
У кожного були власні цінності, мрії і пріоритети в житті, тому кожна карта мрій вийшла особливою та унікальною, тому що людина будує власноруч своє щастя!
Повісивши цю карту мрій у своїй кімнаті і постійно дивлячись на неї студенти обов’язково досягнуть усього бажаного!