Біологія рослин та методика її викладання в школі

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Версія від 19:53, 8 січня 2021, створена Yermeychuk Tamara (обговорення | внесок) (Створена сторінка: {| border="1" cellpadding="2" |'''Дисципліна''' |'''Опис дисципліни''' |- |Рівень BO |Другий (магістерськи...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Дисципліна Опис дисципліни
Рівень BO Другий (магістерський)
Назва спеціальності/освітньо-професійної програми 014 «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», освітньо-професійної програми «Середня освіта. Біологія, природознавство, здоров’я людини».
Форма навчання Денна, заочна
Курс, семестр, протяжність Курс 1, Семестр 1 один семестр
Семестровий контроль Залік
Обсяг годин (усього: з них лекції/практичні) Всього - 210, лекції - 30, лабораторні - 34
Мова викладання Українська
Кафедра, яка забезпечує викладання Ботаніки і методики викладання природничих наук
Автор дисципліни Коцун Лариса Олександрівна
Короткий опис Навчальна дисципліна забезпечить здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня інноваційними методиками ефективного навчання курсу «Біології» у 6 класі відповідно до вимог Нової української школи. Особлива увага звернена на сучасні педагогічні технології організації природоохоронної діяльності, посильної для учнів даного віку, здійснення їх усестороннього виховання засобами природи рідного краю.
Вимоги до початку вивчення Студент повинен прослухати основні курси циклу загальної і професійної підготовки.
Що буде вивчатися Методика навчання біології рослин на основі сучасних освітніх технологій.
Чому це цікаво/треба вивчати Біологія рослин розпочинає систему біологічної освіти учнів загальної школи і є основою для її успішного формування у наступних класах.
Чому можна навчитися (результати навчання) Сучасним освітнім технологіям вивчення біології рослин.
Як можна користуватися набутими знаннями й уміннями (компетентності) Набуті знання та вміння будуть закріплені у ході педагогічної практики і необхідні для майбутньої професійної діяльності вчителя біології та здоров’я людини в школі.
Інформаційне забезпечення Коцун Л. О. Біологія рослин та методика її навчання в школі. Методичні рекомендації до проведення практичних робіт для магістрів біологічного факультету спеціальності 014 «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» / Л. О. Коцун, І. І. Кузьмішина. – Луцьк : ПП Іванюк В.П., 2020. – 34 с.
Web-посилання на (опис дисципліни) силабус навчальної дисципліни на вебсайті факультету (інституту) https://vnu.edu.ua/uk/faculties-and-institutes/fakultet-biologii-ta-lisovogo-gospodarstva

]]