Участь у Дискусії «Інтерактивні методи навчання у ЗЗСО» в межах курсу «Українська мова за професійним спрямуванням»

20 жовтня 2024 року у Волинському національному університет імені Лесі Українки пройшла жвава та пізнавальна дискусія з ОК «Українська мова за професійним спрямуванням», організована студентами факультету біології та лісового господарства груп БЗЛ-12О та ПН (1 курс).
Захід відбувся під керівництвом доцента кафедри історії та культури української мови Омельковець Р. С., яка завжди підтримує студентські ініціативи та сприяє інтерактивному підходу до навчання.
Активну участь у дискусії взяла доцент кафедри ботаніки та методики викладання природничих наук Іванців О.Я.
Під час дискусії учасники обговорювали важливу тему — "Інтерактивні методи навчання на уроках біології". Студенти активно брали участь в обговореннях, ділилися своїми думками щодо використання новітніх методик у навчанні.
Особливий інтерес викликали презентації, які стали основою для подальшої дискусії.
Ведучими заходу були студентки групи БЗЛ-12О — Леснік Анастасія та Балик Марія, які майстерно провели зустріч, залучаючи кожного до активної участі. Вони допомогли створити атмосферу, в якій кожен учасник зміг висловити свої думки та деї.
На захід були також запрошені студенти з факультету філології та журналістики, що додало дискусії ще більше яскравих моментів. Крім цікавих обговорень, всіх учасників чекало частування, яке ще більше сприяло дружній, позитивній атмосфері та приємним студентським спогадам.
Захід пройшов у цікавій та веселій атмосфері, залишивши позитивні враження у всіх учасників. Такий формат взаємодії довів, що інтерактивні методи не лише допомагають ефективно вчитися, але й роблять процес навчання більш захопливим.