Користувачка:KulynychM

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Біографічна довідка:

народилася у селі Желдець Кам’янко-Бузького району Львівської області.

У 1987 р. закінчила з відзнакою Тернопільський фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності» та здобула кваліфікацію економіста.

З 1987 по 1999 роки працювала на посадах головного бухгалтера Волинського обласного товариства глухих, підприємства «Тонас», бухгалтера фірми «Сеіт-Оіл».

З 1999 року по 2006 рік працювала на посадах асистента, старшого викладача кафедри обліку і аудиту Волинського національного університету імені Лесі Українки.

З 2006 року і до цього часу працює доцентом кафедри обліку і аудиту Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

У 2006 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Облік і аналіз в системі управління собівартістю продукції» (на прикладі підприємств хімічної промисловості України) у Київському національному економічному університеті і здобула наукову ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит.

У 2008 році отримала вчене звання доцента кафедри обліку і аудиту Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

За час роботи в університеті підвищувала кваліфікацію у Київському національному економічному університеті (2006 рік), стажувалася на ДПМОУ ЛРЗ «Мотор» (2011 рік), на кафедрі обліку у виробничій сфері Тернопільського національного економічного університету (2016 рік).

Викладає навчальні курси: бухгалтерський облік (загальна теорія), бухгалтерський облік в управлінні підприємствами, бухгалтерський облік в галузях народного господарства, методологія наукових досліджень, організація бухгалтерського обліку.

Коло наукових інтересів: питання обліку і аналізу доходів, витрат, фінансових результатів, дослідження теоретичних основ бухгалтерського обліку.

Авторка більше 100 наукових та навчально-методичних праць, серед яких монографії, навчальні посібники, структурні частини в колективних монографіях, публікації у фахових наукових виданнях, зареєстрованих ВАК України, статі у збірниках, тези доповідей, методичні розробки.