trusted
273
редагування
(Створена сторінка: * 19.02.2017 р. 11.00 – 13.00 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) * 26.02.2017 р. 11.00 – 13.00...) |
|||
(Не показано 5 проміжних версій цього користувача) | |||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
! дата проведення | |||
! години проведення | |||
! місце проведення | |||
|- | |||
| 19.02.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 26.02.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 12.03.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 26.03.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 02.04.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 23.04.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 14.05.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 28.05.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- | |||
| 04.06.2017 р. | |||
| 11.00 – 13.00 | |||
| 108 ауд. Головного корпусу (м. Луцьк, пр.Волі, 13) | |||
|- |